Theme V5 Metal by Luzanaw

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Представям ви една страхотна тема за MIUI V5 направена от колега от Руския форум.Темата включва много ''живи'' иконки и Mi wallpaper.По принцип е направена за HD резолюция и нагоре ,но работи чудесно и на 800*480 като изключим локскриина.
Video:
Малко скриинчета:

V1
V2
V3
Темата се поставя в папка MIUI/theme и след това от приложението теми се импортира. :D

Petar

Потребител
15 Декември 2013
4
5
3
40
Качвам я в теми но не иска да ми я инсталира казва ми че не е от официалния магазин ,някакви идеи как да я приложа.

10 Декември 2013
46
25
18
30
Sofia, Bulgaria
Здравей,
Не ти позволява, защото според последните условия на MIUI, всички дивелъпъри трябва да си качват темите в официялния магазин и всичко, което не е в този магазин, няма да може да се ползва на дивайсите. Тази тема Metal за съжаление е такава и дивелъпърът няма намерение да я качва в магазина. :/

За щастие обаче има решение за теб.
Качи си WSM Tools -> http://miui.su/wsm-project
Наред с всички полезни неща, които можеш да правиш с това приложение, можеш и да инсталираш и теми, които ги няма в магазина. Успех. :)

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Не става на въпрос за родното ,а мисля че тук ще му е по лесно описано на български език отколкото да се мъчи на руски.:D

Top Bottom