IBUYGOU

RedMi 1S WCDMA - Въпроси и Отговори.

Дискусия в 'RedMi 1S' започната от admin, 9 Май 2014.

1. alex.stankov

alex.stankov Потребител

Регистриран:
    17 Януари 2014
    Съобщения:
    142
    Харесвания:
    31
    Дай линк кое СМ13 ползваш

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. neuhero

neuhero Потребител

Регистриран:
    24 Юли 2014
    Съобщения:
    45
    Харесвания:
    5
    alex.stankov харесва това.
  3. vandan

vandan Потребител

Регистриран:
    8 Май 2014
    Съобщения:
    80
    Харесвания:
    16
    Пробвах 8-та преди време и не бях доволен. 1S не е за нещо повече от 7.4. И без това сме на Андроид 4.4 и по-нагоре за нас няма да има. Върнах си 6.5.19 7.4 и приключих с обновяванията вече 3 месеца. Телефонът се държи добре и като стар модел нисък клас за него няма да има нещо по-добро.

4. neuhero

neuhero Потребител

Регистриран:
    24 Юли 2014
    Съобщения:
    45
    Харесвания:
    5
    Ето нещо от другия форум : '' ... но на стария андроид (визирам 4.4.4) нещата вървят по-бързо и пъргаво от колкото на новите с многото екстри.'' Аз, специално не искам нещо велико от телефона, от това да мога да се чуя с някой и да кача в orux maps картите на SSSR. Второто не става. Не съм фен на андроид, но '' моята '' ОС умря. При добро стечение на обстоятелствата се качвам на 7 , и спирам с експериментите в живота си.

5. ziro

ziro Потребител

Регистриран:
    1 Януари 2016
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Моля ви препоръчайте ми стабилен ром с меню на български език(под стабилен имам предвид да е поизчистен от китайски приложения,да няма много бъгове и батери дрейн,няма значение дали ще е глобал стейбъл,дев ром или нещо друго.)

6. Vass

Vass Модератор Staff Member Модератор

Регистриран:
    1 Февруари 2015
    Съобщения:
    185
    Харесвания:
    57
    Препоръката за стабилност на ром-а може да Ви даде само човек, който дълго е използвал конкретна версия на конкретен ром.
    А иначе, възможностите Ви да сложите ром за Вашия телефон Redmi 1s WCDMA, който да има български език и изчистени "китайщини" са две (последни версии):
    Т.нар. "стабилен": xiaomi.eu_multi_HM1SWC_V8.0.2.0.KHCCNDG_v8-4.4.zip | by Xiaomi.eu for Generic Device/Other
    и седмичен девелоперски: xiaomi.eu_multi_HM1SWC_6.10.27_v8-4.4.zip | by Xiaomi.eu for Generic Device/Other

7. alex.stankov

alex.stankov Потребител

Регистриран:
    17 Януари 2014
    Съобщения:
    142
    Харесвания:
    31
    Все още ползвам моя с 6.3.3, старо но златно. Телефона работи без грешка.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

8. zdin

zdin Потребител

Регистриран:
    21 Май 2014
    Съобщения:
    26
    Харесвания:
    0
    Здравейте.
    Около година и половина бях с ром от форума(мисля ,че беше 50.0)Всичко си работеше що годе нормално и не съм го барал.Но след като в последно време взе да прави номера реших да го сменя.Следвайки стъпките от тази тема Xiaomi MIUI Official Forum сложих последният глобъл деволпърски и се започнаха мъките.Постоянни рестарти , по 4-5 пъти на ден.Батерията и тя не отчита правилно.Днес сутринта след поредният рестарт батерията от 40 процента отиде на 2.И въпреки,че уж даваше 2 % изкара един час на пуснат дисплей. В 99% от случаите рестартите се случват когато телефона е в покой.Когато правя нещо на него почти няма проблеми.От Настройки-- управлевление на сим картата не виждам опция за промяна или премахване на пина .Поне след рестарт да си зарежда сам мрежата.Защото сега ако се е рестартирал и не съм го погледнал няколко часа след като си вкарам пина започват съобщенията за пропуснати обаждания.Виждам ,че alex.stankov препоръчва 6.3.3. Този ли се има в предвид http://miui.bg/community/threads/2187/? Нямам претенции да се актуализира.Само да работи горе-долу добре и да има Български.Ако е същият който съм посочил може ли да се сложи през Fastboot защото както казах по горе ,скоро я правих тази процедура и уж разбрах как става?

9. Vass

Vass Модератор Staff Member Модератор

Регистриран:
    1 Февруари 2015
    Съобщения:
    185
    Харесвания:
    57
    Не се слага чрез фастбут. Инсталирате си къстом рековери, наречено TWRP и посредством него слагате посочения от Вас ром.

10. zdin

zdin Потребител

Регистриран:
    21 Май 2014
    Съобщения:
    26
    Харесвания:
    0
    Мерси за насоките.По какво разбирате кое Pрековери за кой модел телефон е? В темата MIUI ROM 6.3.3 има даден линк към TWRP recovery zip , но всичките са именувани с разни странни имена и не мога да се ориентирам кое е за моя телефон.

11. alex.stankov

alex.stankov Потребител

Регистриран:
    17 Януари 2014
    Съобщения:
    142
    Харесвания:
    31
    armani = Redmi 1S

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели