Как да инсталирам *.mtz локално а не през Theme market ?

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

freesofia

MIUI DEV
MIUI DEV
17 Ноември 2013
108
110
43
Въпроса е главно към Русинов !?

Искам да си инсталирам този, https://www.dropbox.com/s/tbydh2e7013v496/BatterySence V5.mtz фаил във формат *.mtz, но след новите промени по Theme market, това е невъзможно?!
НЕ искам да ползвам WSM Tools - с него сигурно ще се получи, но не е там идеята!?
Също, преди ползвах един много готин Lock screen, който показваше анимирано времето от Wether BZ, сега и той не става.

Дайте идея как се процедира? - никъде в Theme market, не намирам подходящ "EN" Lock screen който да показва времето анимирано!

the_Jack

Потребител
8 Ноември 2013
421
198
43
Въпроса е главно към Русинов !?

Искам да си инсталирам този, https://www.dropbox.com/s/tbydh2e7013v496/BatterySence V5.mtz фаил във формат *.mtz, но след новите промени по Theme market, това е невъзможно?!
НЕ искам да ползвам WSM Tools - с него сигурно ще се получи, но не е там идеята!?
Също, преди ползвах един много готин Lock screen, който показваше анимирано времето от Wether BZ, сега и той не става.

Дайте идея как се процедира? - никъде в Theme market, не намирам подходящ "EN" Lock screen който да показва времето анимирано!
Русинов имаше такава преведена тема за заключване на началният екран сега съм с нея казва се MiOS-English. Показва времето динамично и има възможност да си добавиш мисъл на екрана.

freesofia

MIUI DEV
MIUI DEV
17 Ноември 2013
108
110
43
Русинов имаше такава преведена тема за заключване на началният екран сега съм с нея казва се MiOS-English. Показва времето динамично и има възможност да си добавиш мисъл на екрана.
Пробвах му ги всичките, но лягват яко! ...
При отключване на лок-скрийна, има здрав лаг и анимацията също лагва!
П.С:
Намерих я! Казва се "Ares"!

П.С 2:
Не изкарва обаче анимацията за времето на самия локскрийн?! :( - а и сетингите са на китайски мамка му! :)

freesofia

MIUI DEV
MIUI DEV
17 Ноември 2013
108
110
43
Зачекнах се нещо с тия Wether Lock screens! :)
Попаднах на: BatmanWether :agnesoverjoyed
Супер як и с много настройки за персонализиране!

the_Jack

Потребител
8 Ноември 2013
421
198
43
Как е точно името, че нещо не го намирам.

П.П. Намерих я.
П.П.1 Русинов има интересна тема R-Lock-01, която е с доста повече настройки. Само и липсва икони за времето (иначе има текстова информация) и опция за weather bz. Но можем да помолим колегата да ги добави към вересия 02 например. От нас почерпката :)

Последно редактирано:

vivave

Потребител
30 Септември 2013
27
7
3
Аз мога да предложа следния Lock Screen от маркета - MiuiV5 2.3 with weather. Използва информацията за времето от Weather BZ. Ето и изглед от него.
Screenshot_2014-01-30-11-52-27.png

Последно редактирано:
28 Септември 2013
320
213
63
40
София
proudbulgarian.com
... можем да помолим колегата да ги добави към вересия 02 например....
Това с добавянето още не мога да го разгадая :D Пробвам си аз това, онова, обаче все нещо се чупи като взема да ги едитвам по-сериозно, а напоследък почти нямам време да чопкам.

Аз в момента ползвам локскрийна от тази ми сборка: http://miui.bg/community/threads/437/
Работи със стоковата апликация за времето, има анимация на цял екран(мъгла, сняг, дъжд, слънце и т.н.)
MiOS също ми вървеше добре на мойта кочинка, но този повече ми харесва.

Да не съм голословен:

Абе...въпрос на вкус :p

Top Bottom