Xperia Z1 Keyboard MOD MIUI

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

admin

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUIBG-VIP
27 Септември 2013
1,528
1,297
113
София
www.miui.bg
Едина прекрасна клавиатура направена със стил от Сони.
0ovi.png ciaz.png i5ow.png pycv.png
Инсталиране:
1.Свалете зип файла с клавиатурата и го прехвърлете на памета на телефона. Свали
2.Влезте в Recovery (CMW/TWRP)
3.Направете си Nand Backup
4.Флашвате зип файла
5.Wipe cache and dalvik cache
6.Рестартирайте телефона

Тества ли сме клавиатурата на HTC One, Nexus 4 и Galaxy S4. Ще се радваме да споделите на кои други модели телефони е съвместима. :)

Последно редактирано:

kyosev

Потребител
7 Декември 2013
332
57
28
47
Ползвам Swype - по-добра просто няма. Но трябва root и lucky patcher за да се пачне и регистрира.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

the_Jack

Потребител
8 Ноември 2013
421
198
43
Може аз съм с нея от години започнах от WinMo, а в Android само нея ползвам. Като стана платена си я купих за $0.99

MilenDonev

Потребител
11 Декември 2013
100
26
28
40
Някой пробвал ли я е на Mi3. Изглежда страхотно, ако може напълно да замени стандартната на Mi3 ще е супер.
Аа, още един въпрос - дали работи с японски език (нямам телефон да пробвам в момента, скоро ще си купя ;)) - т.к. уча японски и ползвам и тяхната клавиятура - дали може да се добави японски език или езиците са без значение и ги има за всякаква клавиатура?

Ако работи на Mi3 - въпрос към екипа - когато си поръчам телефон от вас може ли да помоля да ми сложите тази клавиатура, т.к. досега не съм имал Андроид телефон и ми е доста мътна Индия.

Georgi iliev

Потребител
27 Март 2014
15
3
3
36
На Lenovo A850 не ми дава да я инсталирам с TWRP а правя всичко описано от първия пост. Тъкмо тръгва да се инсталира и дава X. пробвах и когато инсталирам да махна отметката на zip signature verification така я инсталира, но никъде я нямаше.
В рома 4.3.1 за този телефон в miui en са сложили същата клавиатура, но за жалост няма булгарски език. Някой може ли да я извади от рома и да я даде на линк?

P.S. Благодарение на познат вече имам клавиатурата на Xperia. Той ми я вгради в рома.

Последно редактирано:
Харесвания: ELECTRO
Top Bottom