Проблем със заключен екран

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

Ioana

Потребител
18 Януари 2021
3
0
0
33
Здравейте. Имам следния проблем... По някакъв начин съм изкарала тази пеперуда и цвете на дисплея и сега за да го отключа с паролата трябва да преведа пеперудата до цветето и тогава ми дава да вкарам паролата. Имате ли представа как да го премахна?
Redmi 9S

Be6i4

Модератор
Staff Member
Модератор
30 Септември 2013
164
98
43
www.be6i4.****.com
Здравейте. Имам следния проблем... По някакъв начин съм изкарала тази пеперуда и цвете на дисплея и сега за да го отключа с паролата трябва да преведа пеперудата до цветето и тогава ми дава да вкарам паролата. Имате ли представа как да го премахна?
Redmi 9S
Ако може качи един screenshot да видим какъв е проблемът.

Ioana

Потребител
18 Януари 2021
3
0
0
33
Redmi 9S

Attachments

Ioana

Потребител
18 Януари 2021
3
0
0
33
Аз съм качила снимка, но явно не се показва както и да е, оправих проблема. Сложих друга тема и това заключване изчезна. Сега обаче, понеже темите променят визията на иконите ако реша да сложа просто картинка а не тема вида им си остава с този от темата нещо не ме кефи тоя телефон

Top Bottom