Mi Band 4 и проблем с приложението МiFit

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

Ilein

Потребител
11 Февруари 2017
3
0
1
Имам гривна Mi Band 4 и до тази вечер не съм имала проблем с нея, нито с предходния модел. Днес при опит да синхронизирам данни установих, че приложението MiFit с която е свързана през IPhone ме е отписало. Направих опит да се впиша и с имейла и с номера на телефона, но не се получава. Изписва Couldn't sigh in ID........ т.е. до колкото разбирам не ме вписва. Смених и парола в сайта MiFit като мислех че въвеждам грешна, но не става и не става. През това време гривната ми загуби и днешните натрупани данни. През нея като дам търсене намира телефона и подава сигнал, но да се впиша през приложението - не става и не става.
Да кажа и че днес сдвоявах старата гривна Mi Band /която дълго време не е ползвана/ с друг телефон, с друг имейл - т.е. изцяло независим и телефон и гривна - като е направен и нов акаунт за което. Случайно ли е, че се разстрои ползването на гривната или не - не знам.
Моля за помощ!

suffer

Потребител
23 Май 2014
11
3
3
Опитай да свалиш приложението amazfit и се впиши там със същия акаунт. Данните не се пазят ден за ден. Може и да успееш са синхронизираш и днешните

Харесвания: Ilein

Ilein

Потребител
11 Февруари 2017
3
0
1
Успях да се впиша - първо в прилижението, което препоръчахте, след това и в MiFit. Данните от последните два дни ги няма обаче, което ще рече че проблема не е от вчера, а от миналия ден. Е не е огромен проблем това!
Благодаря ви от сърце!

Top Bottom