Заключен Pocophone F1

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

Ицо

Потребител
17 Август 2019
1
0
0
35
Здравейте! Имам проблем с моят Pocophone F1.Телефонът е с Android Pie 9 и MIUI Global 10.3.6.0 Stable. Не съм имал никакви проблеми с него до тази момент когато ми поиска да си вкарам паролата, тъй като явно съм го отключвал само с отпечатък през последните 72 часа. До тук добре, но ми изкара клавиатура вместо обичайният екран при писане на паролата. Вкарах я, но не я прие и се заключи за 30 секунди. Рестартирах, изключвах, използвах Find My Device, но не ми приема временната парола от него и не мога да го отключа със зададената във Find My Device парола.Опитах се да я сменя, но не ми дава и телефонът стои с надпис "Locked by Find My Device". Не знам как и какво се е объркало в настоящият софтуер, но тъй като имам важна информация на телефона, не искам да правя Factory Reset без да съм направил Backup. Проблемът е, че няма как да включа USB Debugging Mode, тъй като телефонът е заключен. Някакви идеи и/ли предложения? Благодаря предварително!!!

Top Bottom