ДИРЕКТНО НАБИРАНЕ НА ЕКРАНА

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

isabgcc

Потребител
28 Май 2014
10
0
1
Имам въпрос. Нещо съм разбутал директното набиране на екрана и сега вместо да набира директно, ми отваря контакта.Някой ако знае как да оправя директното набиране моля да пише.Със MIUI 10 ver.10.2.3 Global, android 9 съм. REDMI NOTE 7.Явно съм забранил някое разрешение ,сервиз или настройка.

gipso

Потребител
28 Декември 2016
29
6
3
37
Не става ли от Уиджетс, Quick functions, Contact и Като го цъкнеш те пита дали да го видиш или директно да го избереш?!

isabgcc

Потребител
28 Май 2014
10
0
1
Да създавам уиджет икона със избрано директно набиране на контакта но като натисна иконата на контакта не ми набира директно а ми отваря меню позвъняване и тогава трябва да го избера за да набере номера. Тоест иконата на контакта създадена за директно набиране на десктопа не набира директно.

gipso

Потребител
28 Декември 2016
29
6
3
37
Влез тогава в Настройки, Приложения, горе трите точки/Покажи системни, намери Телефон и му дай необходимите разрешения.

isabgcc

Потребител
28 Май 2014
10
0
1
има си всички разрешения на телефон .Не е от това нещо друго е или някой сервиз или някое друго приложение съм спрял ,обаче нямам идея какво. Нулирах и данните на лаунчера ,същата работа.

Top Bottom