Redmi 6 pro

Дискусия в 'Въпроси и Отговори' започната от dechoo, 9 Септември 2018.

1. dechoo

dechoo Потребител

Регистриран:
    21 Август 2015
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    Здравей
    Не знам към кого да се обърна.
    Купих си Xiaomi redmi 6 pro и 3-4 часа след като пристигна ми изписа че има свален ъпдейт, след което телефона се рестартира и стига само до логото. Проверих го и се оказа че е заключен bootloader. Разбрах че само с EDL mode . В device manager ми излиза андроид устройство - android adb interface . Този вариант дали ще ми помогне https://www.youtube.co…ch?v=2xYBEg-AXjc&t=81s
    Или да връщам телефона в китай
    А от сайта който го поръчах ми отговориха с това
    Hi ,
    This update patch that xiaomi push is build in a bootloader verification and Anti rollback which brick your device after update.
    Becuase of the Xiaomi Anti Rollback protection , only the Autherized Mi ID can reflash firmware in 9008(COM) EDL mode. Which xiaomi encourage you to contact the local xiaomi center to reflash the rom.Now you have to do:
    1, here is the stock global rom V9.6.1.0 , please donwload and take it with the phone to local xiaomi center or any who have Autherized ID to reflash this rom .
    2, If you don't have a mi center in local , there is a screen shot teamviewr(Remote operation of the computer) ,we can help with this Autherized ID , unless you know the test point method and make the phone in 9008(COM) EDL mode.
    3, If 1 and 2 not working , then can send back , we can help reflash in firmware in china .

After flash in this global rom ,you should :
    ①,disassable the "Download automatically" and"Install automatically"
    ②,apply unlock bootloader :
    ****.com : Buy How To Unlock Bootloader ? from Reliable bootloader suppliers on Xiaomi Mi Store
    With unlocked bootloader , OTA update will be no problem , and it is official Global rom.

Благодаря предварително
    Хубав ден

2. pazdir

pazdir Потребител

Регистриран:
    7 Март 2015
    Съобщения:
    48
    Харесвания:
    4
    Колега здравейте. Съжалявам, че така се е получило. Пробвайте да влезете в стоковото рековери и да ресетнете телефона. Влизането става по следния начин: при изключен телефон, натискате едновременно бутоните за включване и бутона за увеличаване на звука.

3. milstan

milstan Потребител MIUIBG-VIP

Регистриран:
    10 Септември 2014
    Съобщения:
    317
    Харесвания:
    44
  4. dechoo

dechoo Потребител

Регистриран:
    21 Август 2015
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    Благодаря ви.
    Заключен е bootloader. Не знам точно от къде да започна.

5. milstan

Регистриран:
    10 Септември 2014
    Съобщения:
    317
    Харесвания:
    44
    Там всичко е описано какво трябва да се направи. Ако не е ясно, следвайте стъпките от долната тема:
    Xiaomi Redmi Note 5 Global / Note 5 China - Прошивки MIUI - 4PDA
    Като стигнете момента да иска оторизиран Mi account, пишете на китайците да Ви изпратят. Нищо повече от това, което е написано не мога да кажа.

6. dechoo

dechoo Потребител

Регистриран:
    21 Август 2015
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    Интересува ме дали има вариант без да се отваря телефона

7. dechoo

dechoo Потребител

Регистриран:
    21 Август 2015
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    Отворих телефона, компютъра ми го вижда е device manager - 9008, пускам mi flash стига до 11-13% и миска авторизация. Логвам се и ми изписва че с този профил нямам авторизация. Как мога да продължа

8. milstan

Регистриран:
    10 Септември 2014
    Съобщения:
    317
    Харесвания:
    44
  9. dechoo

dechoo Потребител

Регистриран:
    21 Август 2015
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    Има ли някой оторизиран акаунт, да се отключи bootloader. От Ксаоми ме отсвириха. Сайта от който го поръчах не ми отговарят. И при руснаците греда, записах се и нищо. Само оторизиран акаунт ще помогне.

10. pazdir

pazdir Потребител

Регистриран:
    7 Март 2015
    Съобщения:
    48
    Харесвания:
    4
    Здравейте, а тези които ви продадоха телефона няма ли да ви помогнат с ауторизацията на mi акаунта? Поне като чета по-горе писмото, което са ви пратили, аз оставам с такова впечатление.

11. dechoo

dechoo Потребител

Регистриран:
    21 Август 2015
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    От магазина ми предлагат ми 5$ за неудобство.
    Пиша им от 2 дни, даже вече не ми отговарят
    От един сайт - s-unluck.com ми искат 40$ за да сложат оторизиран акаунт

Сподели