Redmi 4 prime проблем след ъпдейт

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

popinus

Потребител
28 Март 2018
2
0
1
45
Здравейте,
нов съм във форума и ако пиша в неправелното място, моля да бъда извинен.
Имам следния проблем - телефон Redmi 4prime след ОТА ъпдейт снощи не иска да работи, зарежда андроида до някъде, но излиза съобщение "процесът system не отговаря. Искате ли да го затворите". Екрана е неактивен и неможе да се направи нищо.
Интересно е, че тлефона показва час, време, дори ако се набере картата, която е в телефона дава свободно, но телефона не индикира!?
Телефона не се вижа от MiFlash.
Ще съм благодарен за всякакъв съвет, идея какъв може да е проблема или насока за сервиз в София.

Attachments

smakl

Потребител
8 Март 2017
7
0
1
20
някой може ли да помогне с следното....използвам къстъм ромове...не знам какво напрваих, ама в ТВРП ми излиза следното съобщение: failed to mount firmware... след което нито мога да ресторна бекъп, нито full wipe, нито да инстална няккаъв ром

gipso81

Потребител
30 Септември 2017
40
2
8
38
Е такъв ром се слага с требъл рековъри също иначе става манджа с цвик.

smakl01

Потребител
30 Октомври 2017
10
0
1
48
имах требъл рековери с съответния ром.. просто върнах един стар бекъп с обикновения тврп и не ми хареса новия му ъпдейт... върнах требъл тврп и последния требъл бекъп... ама не пожела да се бутне..

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk

Top Bottom