Update to MIUI 9.2.5.0 за Redmi 4x

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
4 Март 2018
4
2
3
41
Здравейте, текущата версия за Redmi 4x е MIUI 9.2.4.0
За България това е последната зз момента, но ако искате да ъпдейтнете до 9.2.5.0, можете да го направите, като смените страната на телефона на Испания и проверите за актуализация.
След инсталацията препоръчват да се направи още един рестарт и след това си връщате странстр на България.

Харесвания: interburgas

interburgas

Потребител
9 Август 2014
1
0
1
54
Здравейте, текущата версия за Redmi 4x е MIUI 9.2.4.0
За България това е последната зз момента, но ако искате да ъпдейтнете до 9.2.5.0, можете да го направите, като смените страната на телефона на Испания и проверите за актуализация.
След инсталацията препоръчват да се направи още един рестарт и след това си връщате странстр на България.
Работи безпроблемно....благодаря

One

Потребител
29 Ноември 2016
19
1
3
29
Здравейте.,
а как се държи батерията след този нов ъпдейт ?"
защото на предишния ми телефон Ноте 4 след ъпдейта до 9.2.2. издръжливостта и падна наполовина
тук как е ?
за момента съм го оставил на 8.5.2
андроида ми е 6.0.1 и не ми предлага ъпдейт за него
от вчера съм с него редми 4х дойде с батерия на 65%
ъпдейт, казване на нови приложения яко ръчкане - до момента е на 27% без дозареждане !!!

Последно редактирано:
4 Март 2018
4
2
3
41
Здравейте,
не съм забелязал батерията да се държи по-зле от преди при нормална работа - на Интернет, е-мейли, постоянно пуснати мобилни данни и Wi-Fi издържа до 2 дни.
Моя андроид е 7.1.2

Top Bottom