Проблем с актуализация

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
16 Ноември 2017
3
0
1
46
Здравейте, телефона е Redmi 4x, с последната версия 9.2.4.0 и от там започнаха проблемите.В тази версия поне аз не виждам нищо смислено, добавиха един Гугъл асистент който постоянно следи всяка деиност и хаби батерия, дублираха някой икони с което прецакаха телефона. По исках да си сложа по-стара версия но греда... Screenshot_2018-02-23-14-45-28-816_com.android.updater.png .С предишната версия 9.2.3. нямаше проблеми можех да си сложа дори 8.5.4.0. Телефона не е рутнат, Пробвах да си възстановя настроики от облака - не стана , остана си същата версия само добави или изтри някои приложения. Някой да има идея дали ще стане с връщане до заводски настройки ? Не ми се иска да ги връщам без да съм сигурен заради загубата на информация

28 Октомври 2015
110
15
18
Асеновград
Отключи си бутлоадера/ако не е откл/ и си инсталирай последната седмична/developer/ версия за телефона.Ще останеш много доволен.Одавна спрях да инсталирам стабилни ромове-пълни са с бъгове.

Top Bottom