Бързо падане на батерията Xiaomi redmi 4x

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

Stoichev

Потребител
12 Февруари 2018
3
0
1
26
Версия 6.0.1 на андроид и 8.2.12 на MIUI.
Нов телефон, веднъж зареждан и не съм го ъпдейтвал.
За 1 ден и 10 часа работа от който 3 часа и 37 минути екран - 29% и 33% от "Системно андроид". Батерия в момента 43%.
Какъв може да е проблема? Уж държеше по 8-9 часа екран не знам си какво, а накрая какво излиза?

pazdir

Потребител
7 Март 2015
49
5
8
Според мен, това са нормални стойности. 1 ден всъщност е едно денонощие + 10 часа, а инате още 43%... не виждам нищо притеснително.

BURN

Потребител
10 Декември 2017
2
1
3
37
Варна
И при мен след обновяването се държи добре батерията и не забелязвам да се изтощава бързо . Дори ми се струва че при по- слабо натоварване може да издържи до четири дни а при нормално натоварване до три дни.

One

Потребител
29 Ноември 2016
19
1
3
29
Питах и в другата тема за издържливостта на батерията след ъпдейт над 9?
И как ви даде ъпдейт на андройд 7 ?

BURN

Потребител
10 Декември 2017
2
1
3
37
Варна
Нямам проблеми с батерията аз и след двата ъпдейта .По мой наблюдения може да издържи със средно натоварване два дни а с по слабо натоварване дори и четири . Зависи дали играете тежки игри или само си чатите за кратко с някой , четете новини или слушате музика . Аз още когато го купих и включих веднага имах два налични ъпдейта единият на Миуи 9 а друигият до Андройд 7 . Ъпдейтна се устройтвото без проблем при мен .

Харесвания: One
Top Bottom