Няколко питания за Redmi Note 4 Global Version

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

debelaki

Потребител
6 Октомври 2016
8
0
1
40
Здравейте смених стария Redmi note 2 със Redmi Note 4 Global version 4GB RAM/64GB ROM
телефона се държи доста добре откъм батерия но ме притеснява че е с процесор CORTEX A53
но го преглътнах,та питането ми е за пръстовия отпечатък немога да намеря от къде да го спра,и другото питане ми е как мога да отпиша старото ксаоми от MICLOUD ?
Благодаря.

Monicho

Потребител
8 Юни 2017
7
0
1
21
Доколкото разбрах телефонът ти е с процесор Snapdragon 625 и ако е така е по-добре от Mediatek, поради много причини, главните 3 са:
Много по-хладен е
Много по-безпроблемен (МТК дават известни проблеми с Bluetooth и Wi-Fi модула)
Много по-икономичен.
Производителността на двата процесора ако не пускаш тестове е сходна.

Attachments

debelaki

Потребител
6 Октомври 2016
8
0
1
40
Съжелявам не съм много на ти с процесорите просто пише осем ядрен на 2Ghz Cortex a-53
Snapdragon 625 да видях го с CPUZ

И още едно нещо на старото РН2 имах инженерно меню от където си доусилвах звука а сега не мога да го използвам всичко е усилено докрай отдолу има дупки все едно са 2 говорителя а всъщност се чува само от десните дупки така ли трябва да бъде?

Последно редактирано:

fantoms

Потребител
3 Февруари 2014
4
0
1
46
Как на този модел мога да изкарам бутон за USB tethering на щората?
Налага и се да го включвам доста често.

И един друг въпрос.
Обнових до последната версия на софтуера: 7.0NRD90M.
Когато свържа телефона с USB кабел за въпросния tethering, телефона започва ту да се зарежда ту да не се зарежда. Прекъсва и включва през няколко секунди. Кабела не би трябвало да е проблемен, защото съм го използвал с други телефони и е ОК.

Top Bottom