Redmi note 4x Widget проблем

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
23 Октомври 2017
6
0
1
27
Пловдив
Здравейте , въпроса ми е какъв е проблема ,че ми замръзва Widget-a (Yahoo Weather) и не се рефрешва сам и ми изостава часовника и почасовата прогноза и е нужно ръчно да го рефрешвам ? много е дразнещо... благодаря

vesyo

Потребител
12 Октомври 2015
15
0
1
48
Най-вероятно от настройките за пестене на батерията ти спира приложението. Включи го към изключенията.

18 Юни 2014
149
8
18
Сливен
Заключи ли го, то май друго не остава. Виждал съм телефони с фабричен да го нарека уиджет и пак замръзва. Но като се отключи за 2 секунди виждаш стария час и после се рефрешва.

Изпратено от моят Xiaomi Mi5s, с помощта на Tapatalk

meto11

Потребител
28 Декември 2016
2
0
1
38
Никой собственик на note 4x ли не ползва Widget-и за време,часовник и т.н? само аз ли имам този проблем ?
ооо със сигурност не си само ти,не знам хората защо не пишат за този проблем,ама всеки с този телефон който използва некакъв widget за времето е срещал този проблем,а може само нии да не сме открили решението на проблема .С това мнение съм защото на четири телефона note 4 global ot които 3 са snapdragon с miui 9 и един MTK с miui 8,така и не намерих решение на този проблем използваме предимно hd widget но и на остананалите подобни положението е същото.и аз 90 процента съм сигурен че проблема идва от пестенето на батерия,добавил съм го към изключенията какво ли не пробвах и проблема си остава.така,че ако некой има некъкво инфо по въпроса нека да го постне моля

kid

Потребител
6 Януари 2018
6
0
1
47
По-малко от седмица ползвам телефона. Но не съм забелязал да не ми работи часовника или времето. Използвам оградената джаджа...

Attachments

meto11

Потребител
28 Декември 2016
2
0
1
38
По-малко от седмица ползвам телефона. Но не съм забелязал да не ми работи часовника или времето. Използвам оградената джаджа...
извинявам се,ама не става въпрос за "оградената джаджа" а за външна "джаджа" на външен лаунчер,и всичките тиа външни приложения работят без-проблемно на други устройства

Последно редактирано:
Top Bottom