Инсталиране на MIUI9 китайска версия от официалния сайт на Redmi Note 4X

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
13 Октомври 2017
1
0
1
47
Здравейте, преди един месец си купих Redmi Note4X (3GB+32GB) със Version: V8.5.8.0.NCFMIED (MIUI8). В секцията DOWNLOAD за моя телефон в официалния сайт видях, че има Developer ROM Version: 7.10.19 (MIUI9). Инсталирах я на телефона през иконата за проверка на актуализация, натискам трите точки, изберете инсталационен пакет. Телефона си го разархивира и инсталира MIUI9 за около 10-12 минути. Засега работи перфектно.Нямам проблеми. Прииска ми се да си инсталирам новата версия Version: 7.10.26 (MIUI9) от линковете в - sourceforge.net, изтеглих ROM-a но когато тръгнах да го инсталирам ми изписа " неофициални версии не могат да бъдат инсталирани". Сега видях, в официалния сайт, че има нова версия: Version: 7.10.26 (MIUI9) но не е в раздела Redmi Note 4X GLOBAL,а е в раздела Redmi Note 4X China (3GB+32GB) Developer ROM. Понеже не разбирам и не ми се занимава с инсталиране по други начини освен горепосочения, въпроса ми е следния. Ще работи ли телефона ако сложа китайската версия и ще имам ли някакви проблеми. Благодаря предварително.

Top Bottom