IBUYGOU

5 S Plus

Дискусия в 'Mi5 / Mi5c / Mi5 Pro / Mi5s / Mi5s Plus' започната от teryboy, 2 Юли 2017.

1. teryboy

teryboy Потребител

Регистриран:
    20 Февруари 2014
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0
    Здравейте понеже съм хвърлил мерак на 5S Plus,някой който ползва или е ползвал да сподели мнение и впечатления.
    Благодаря предварително

2. PiatnikBG

PiatnikBG Потребител

Регистриран:
    8 Август 2014
    Съобщения:
    8
    Харесвания:
    1
    Купих 5s за жена ми и 5s plus за мен. Еми сега имам нов фетиш, пипам си телефона малко по често . Спрямо старият ми MI 3 е на светлинни години. Притеснявах се от големината но се оказа идеален. Батерията ме държи 2 дена на моето ползване, не съм обръщал внимание на екран колко е но ме устройва. Дойде с глобален 8.2.2.0 и за сега нямам намерение да я сменям, минаха тези дни.
    Знам че информацията е много обща но ако имаш по конкретни въпроси ще се постарая да отговоря.
    Само още нещо за "пипането", повече ми харесва от колкото на S7 edge. Лично мнение.

Изпратено от моят MI 5s Plus с помощта на Tapatalk

3. teryboy

teryboy Потребител

Регистриран:
    20 Февруари 2014
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0

4. teryboy

teryboy Потребител

Регистриран:
    20 Февруари 2014
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0
    Здравей, мерси за инфото колкото и общо да е.Аз ползвам Mi 4 в момента, както и едно Lenovo Vibe X3и като размер са близки,поне що се отнася до екрана,не габаритни,жена ми е с Mi3 ,а той продължава да си ме кефи,но не като за мен вече.
    Интересува ме как е камерата, пръстовия отпечатък дали работи добре,и най вече от към звук,дали е силен при звънене,и този от микрофона,че има хора се оплакват от накъсване на звука .
    Има и други дреболии но няма да те занимавам,,
    Успешен ден

5. PiatnikBG

PiatnikBG Потребител

Регистриран:
    8 Август 2014
    Съобщения:
    8
    Харесвания:
    1
    В дреболиите е истината. За камерата не мога да кажа дали е добра просто защото не съм кой знае какъв фотограф. Звукът му е достатъчно силен, като на MI3, из апартамента го чувам навсякъде когато звъни но аз ползвам и гривна Miband която вибрира при повиквания и съобщения (купих и на жена ми та сега ми вдига почти всеки път ) та силата на звука за мен не е приоритет. Микрофона работи съвсем прилично, дори и в доста шумна среда. Не съм имал оплаквания нито от този апарат нито от Mi3то. Пръстовия отпечатък е адски бърз, в 99,9 от случаите работи. Мисля че само два или три пъти не е пожелал да отключи телефона докато при 5s на жена ми на 10 пъти 2 пъти отказва.
    Като минус мога да отбележа че тъй като рамките на екрана отстрани са доста тънки понякога когато хвана телефона докосвам с дланта екрана но това май е до навик и начин на хващане.
    Ако имаш други конкретни въпроси не се колебай да питаш.

6. teryboy

teryboy Потребител

Регистриран:
    20 Февруари 2014
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0
    Понеже в момента по интензивно ползвам Mi4 и понякога ми казват че не ме чуват добре,за това питам за звука,иначе за гривната взех на жена ми Mi band 2, но в 75% от случаите не сигнализира,или поне не за всичко,иначе е яка,но не е за мен,аз съм си свикнал с часовник.
    Питах за камерата поне се говори че е от по старо поколение.
    Иначе за неволното докосване тук там,въпрос на навик,и ако не си свикнал с габаритите,но аз ги ползвам с бъмпери заради работната среда,и съм си ок.
    Даже и рутерче си взех.
    С колко Ram си взел между другото

7. PiatnikBG

PiatnikBG Потребител

Регистриран:
    8 Август 2014
    Съобщения:
    8
    Харесвания:
    1
    Реших да не се глезя с 6/128 та взех 4/64. Абе мисля че само батерията на Mi4 държи повече иначе другото е по напред от него, то и е логично де.

8. teryboy

teryboy Потребител

Регистриран:
    20 Февруари 2014
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0
    Аз лично не съм впечатлен от на четворката, имайки предвид че е почти като на Леновото,а неговата е корава,с моя интензитет и начин на ползване,ден и половина гаранция, четворката вечерта вече е почти умряла,ако стоя до по късно,няма шанс

9. PiatnikBG

PiatnikBG Потребител

Регистриран:
    8 Август 2014
    Съобщения:
    8
    Харесвания:
    1
    Четворката на жена ми караше по 3-4 дена но пък и тя не висеше на него кой знае колко. А сега 5s я карал само ден и половина два което ме кара да си мисля че MIUI-то с което дойде не е много читаво. Ще се насоча към нугата пък да видим. За 5s plus още няма официална 7ца обаче.

10. teryboy

teryboy Потребител

Регистриран:
    20 Февруари 2014
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0
    Ами аз сега съм с тази конфигурация,и според мен е доста енергоемка,иначе другото е поносимо,а да отбележа че и загрява доста,но предполагам че е от процесора

Attached Files:

Сподели