Gearbest Mi6 - MIUIBG

Как ви е звука при разговор?

Дискусия в 'Mi Mix' започната от Rumo, 30 Юни 2017.

1. Rumo

Rumo Потребител MIUIBG-VIP

Регистриран:
    1 Август 2014
    Съобщения:
    146
    Харесвания:
    52
    Как ви е качеството на звука при разговор?
    Имах големи опасения, преди да купя телефона и уви потвърдиха се
    Не съм доволен от тази нова технология - да слушам през дисплея, звук отразен от рамките на телефона. Не е качествено, а и вибрира целият телефон.
    Ако го увеличиш пък се чува из цялата стая.
    За съжление май няма да има промяна според различните ромове - дев или стейбъл.
    В момента съм с последният глобал стейбъл и не е ок

2. bulgblatter

bulgblatter Потребител

Регистриран:
    25 Октомври 2013
    Съобщения:
    94
    Харесвания:
    28
    Звука е идеален, но се усеща разлика когато преместиш ухото от горния ляв край на екрана. Нямам никакви вибрации при разговор? От къде го купи и кой модел е?

3. Docev

Docev Потребител

Регистриран:
    22 Юли 2016
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0
    Отвратителен е звукът. Понякога не мога да разбера отстещният какво казва защото както казва колегата по горе чак вибрира и дрънчи като премодулиран говорител. Особено в шумна среда. Друго също , много често отсрещният говори говори говори , аз казвам нещо , той продължава същото и не ме е чул че съм казал нещо. Както и аз ако говоря някой думи не ми ги разбират и казват : Я повтори че не те чувах. Това обаче е от много агресивната система за шумоподтискане и като гледам са 3 микрофона а не 2 като при другите модели.

4. Mountebank

Mountebank Потребител

Регистриран:
    25 Декември 2013
    Съобщения:
    10
    Харесвания:
    2
    С Долби Атмос има леко подобрение, особенно като повишат средните и високите честоти. Забелязах, че се чува гадно когато събеседника е с по басов глас. Относно микрофона - нямал съм проблеми да не ме чуват. Освен при видео разговори със Скайп и Вайбър.

Изпратено от моят MI MIX с помощта на Tapatalk

5. Docev

Docev Потребител

Регистриран:
    22 Юли 2016
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0
    Долбито не действа ли само на високоговорителят и то само при слушане на медия?

6. Rumo

Регистриран:
    1 Август 2014
    Съобщения:
    146
    Харесвания:
    52
    Честно казано моят след първите 2 дена не ми се вижда чак толкова зле.
    По-различен е от звука на традиционната слушалка да, но най-вече зависи от микрофона/ телефона на отсрещната страна.
    С едни и същи хора винаги имам хубав, ясен звук, а с други винаги е кофти.
    Мен обаче ме чуват отвсякъде добре и никой не ми се е оплакал да не ме разбира или да му е тих звука

7. markbenz

markbenz Потребител

Регистриран:
    2 Март 2016
    Съобщения:
    21
    Харесвания:
    4
    Явно сте супер капризни или не можете да се отърсите от идеята че самсунг е най-доброто затова ви бръмчи и дрънчи, телефона се чува перфектно и не бръмчи и дрънчи освен в някоя глава. а това че понякога и на мен ми се е получавало като натисна с бузата бутона за заглушаване. А пък говорителя е по силен от този на лаптопа.

8. Docev

Docev Потребител

Регистриран:
    22 Юли 2016
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0
    Може , да . В камиона на БлуТут със сигурност се чува добре . И аз като съм си с Mi слушалката и ми е много добре.

9. markbenz

markbenz Потребител

Регистриран:
    2 Март 2016
    Съобщения:
    21
    Харесвания:
    4
    Може , да . В камиона на БлуТут със сигурност се чува добре . И аз като съм си с Mi слушалката и ми е много добре.[/QUOTE]
    ОК в камиона както казваш изобщо нямам БлуТут, нито за този телефон нито за друг, 3 ползвам между другото, пък ти като не ти харесва що си го купил изобщо.Интрерсно Мi слушалката как става на Самсунга ти не дрънчи ли ?

10. Docev

Docev Потребител

Регистриран:
    22 Юли 2016
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0
    Братчед. Не те знам що си си внушил тая марка Самсунг че я притежавам. Такъв боклук никога не съм имал и няма да си купя. И никъде не съм казал че не ми харесва. Дразни ме че не се чува добре.

11. markbenz

markbenz Потребител

Регистриран:
    2 Март 2016
    Съобщения:
    21
    Харесвания:
    4
    Ами опитай да го увеличиш докато говориш от външния бутон при мен се получи, тела идва от Китай наполовина увеличен

12. Docev

Docev Потребител

Регистриран:
    22 Юли 2016
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0
    Увеличен си е звукът до край. Разрешил съм си казуса. Със слушалката , пък и ми тябват ръцете и ми е удобно така.

13. Rumo

Регистриран:
    1 Август 2014
    Съобщения:
    146
    Харесвания:
    52
    Моят обаче има супер качествено шумоподтискане.
    Работя на много шумно място с машини, които като се натоварят на 100% и аз не се чувам, на 1/2 метър от телефона работи и постоянно радио на служебният таблет.
    А с колкото и човека да съм говорил са ми казвали, че не чуват нищо друго освен гласа ми.
    Само дето в такива моменти съм бил малко по-тих и по това ме разбират, че съм на работа

Сподели