Gearbest Mi6 - MIUIBG

MIUI OS 8.2 Stable Rom - стабилна версия

Дискусия в 'Stable MIUI ROM (стабилна версия)' започната от Dzhevelekov, 10 Март 2017.

1. markbenz

markbenz Потребител

Регистриран:
    2 Март 2016
    Съобщения:
    21
    Харесвания:
    4
    Вечесъм със MIUI Global 8.5 I Стабилен 8.5.4.0(MAHMIED) XIAOMI MI MIX 256 GB

2. geryv

geryv Потребител

Регистриран:
    3 Август 2017
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    0
    Същият проблем съществува и при Xiaomi mi5. Със стабилен MIUI 8.2.2.0 съм, до който актуализирах в последствие (закупих телефона с 8.1.). Първоначално след актуализацията камерата работеше нормално с вкл. опция за дата и година на български, но след няколко дни и при мен се яви този проблем. Превключвайки на английски, проблема изчезва !?

3. XblueWaveX

XblueWaveX Потребител

Регистриран:
    10 Август 2017
    Съобщения:
    9
    Харесвания:
    0
    И аз да се намеся...от 2 седмици съм с Note 4X MTK (4ROM, 64Ram). Телефона пристигна с MIUI 8.1.6.0, но без български. Има ли стабилна версия на 8.2. с български за този модел на телефона? Защото до скоро се чудех кой модел е всъщност телефона... Screenshot_2017-08-11-19-03-50-282_com.android.settings[1].png Screenshot_2017-08-11-19-03-50-282_com.android.settings[1].png Screenshot_2017-08-11-19-03-50-282_com.android.settings[1].png Screenshot_2017-08-11-19-03-50-282_com.android.settings[1].png

4. geryv

geryv Потребител

Регистриран:
    3 Август 2017
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    0
    Има: MIUI ROM for Redmi Note 4X - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum
    Ако не го открива промени от настройките регион ИНДИЯ и опитай пак

5. XblueWaveX

XblueWaveX Потребител

Регистриран:
    10 Август 2017
    Съобщения:
    9
    Харесвания:
    0
    Благодаря за инфото. A как е от към бъгове, защото не ми се иска после да даунгрейдвам ром-а. Защото забелязвам че доста хора се оплакват от проблеми с батерията или с камерата.

Последно редактирано: 11 Август 2017
  6. geryv

geryv Потребител

Регистриран:
    3 Август 2017
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    0
    Не би следвало да има такива. В крайна сметка това е идеята на стабилната версия - да се изчистят всички бъгове докладвани от потребителите на девелопер версията. Предполагам обаче сам се досещаш, 100 % гаранция няма как да има !? Аз съм с Xiaomi mi5 и при него 8.2. версията работи супер, с изключение на малкия проблем с камерата, за който споменах по горе.

7. XblueWaveX

XblueWaveX Потребител

Регистриран:
    10 Август 2017
    Съобщения:
    9
    Харесвания:
    0
    Ще го пробвам. Благодаря още веднъж за информацията.

8. petar ivanov

petar ivanov Потребител MIUIBG-VIP

Регистриран:
    10 Октомври 2014
    Съобщения:
    66
    Харесвания:
    4
    Проблема с камерата го има и при MI 3 MIUI 8.2.1.0

9. XblueWaveX

XblueWaveX Потребител

Регистриран:
    10 Август 2017
    Съобщения:
    9
    Харесвания:
    0
    Смених региона на Индия и директно ми изкара update до 8.2.1.0. Обаче 8.2.10.0 пак не го разпознава. За сега ще остана на 8.2.1.0. Иначе за момента работи много добре, дори дава разлика в рам-а (в положителна посока).

10. dimdeep

dimdeep Потребител

Регистриран:
    9 Януари 2016
    Съобщения:
    5
    Харесвания:
    0
    Искам да попитам дали има проблем през ъпдейтъра на телефона да сложа Стейбъл Рома,аз съм с глобъл 8,1 .Направил съм си бекъп .......Преди бях на Стейбъл eu 7.1 и глобъла го сложих по същия начин.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

11. XblueWaveX

XblueWaveX Потребител

Регистриран:
    10 Август 2017
    Съобщения:
    9
    Харесвания:
    0
    Не мисля че има проблем. На мен директно ми изкара следващата версия, само че трябваше да сменя региона на Индия защото не ми вадеше ъпдейта.

12. Rub4o

Rub4o Ръбчо

Регистриран:
    10 Март 2016
    Съобщения:
    33
    Харесвания:
    8
    Аз на майка ми телефона ръчно го обнових, защото OTA, не ми показваше последната глобална версия, веднага след като пристигна. Сваляш, качваш в телефона и ръчно обновяваш. Без root и отключване на boot loader
    MIUI ROM for Redmi 4X - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum

Изпратено от моят Redmi Note 2 с помощта на Tapatalk

13. XblueWaveX

XblueWaveX Потребител

Регистриран:
    10 Август 2017
    Съобщения:
    9
    Харесвания:
    0
    Моя е Note 4X и не ми даде да кача 8.2.10.0

14. Rub4o

Rub4o Ръбчо

Регистриран:
    10 Март 2016
    Съобщения:
    33
    Харесвания:
    8
    Извинявай, не съм догледал, провери за твоя модел и качи ръчно, ако има ъпдейт, аз не вярвам на OTA

Изпратено от моят Redmi Note 2 с помощта на Tapatalk

15. pitbula74

pitbula74 Потребител

Регистриран:
    28 Октомври 2015
    Съобщения:
    76
    Харесвания:
    12
  16. XblueWaveX

XblueWaveX Потребител

Регистриран:
    10 Август 2017
    Съобщения:
    9
    Харесвания:
    0
    Свалил съм си го, но не ми позволява да го инсталирам през updater-a... "other reason"
    Освен това телефона е note 4x, но е с процесор МТК Х20. Предполагам че за него трябва друга версия.

17. pitbula74

pitbula74 Потребител

Регистриран:
    28 Октомври 2015
    Съобщения:
    76
    Харесвания:
    12
    За Ноте 4Х е това MIUI ROM for Redmi Note 4X - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum
    Виж тази тема can't install ROM redmi note 4x versi MTK - Redmi Note 4X - Xiaomi MIUI Official Forum Просто не е за твоя телефон.

18. XblueWaveX

XblueWaveX Потребител

Регистриран:
    10 Август 2017
    Съобщения:
    9
    Харесвания:
    0

Сподели