Gearbest - MIUIBG

MIUI OS 8.2 Stable Rom - стабилна версия

Дискусия в 'Stable MIUI ROM (стабилна версия)' започната от Dzhevelekov, 10 Март 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови отговори.
  1. Plamen Borisov

Plamen Borisov Потребител

Регистриран:
    10 Май 2017
    Съобщения:
    7
    Харесвания:
    1
    а GPSа как беше? опитах с версия 8.2.1.0. Не стана, защото моята е по-висока 8.2.3.0. интересното е, че на сайта на сяоми < MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum > версията е по-ниска от тази която имам и каквото и да сваля - греда. Ти какво ползва да го инсталираш РОМа?

2. alaa-balaa

alaa-balaa Потребител

Регистриран:
    21 Ноември 2016
    Съобщения:
    29
    Харесвания:
    3
    В едл режим го инсталирах fastboot rom , най-вероятно са пуснали 8.2.3.0 телефона ти се е ъпдейтнал.Потребители са докладвали за проблемите с рома и са го спрели в официалния сайт , но ти вече си ъпдейтнал и си оставаш с проблема ;)

Последно редактирано: 17 Май 2017
    Plamen Borisov харесва това.
  3. Plamen Borisov

Регистриран:
    10 Май 2017
    Съобщения:
    7
    Харесвания:
    1
    влизам във fastboot режим (намаляне на звука + power бутона). свързвам се с комп с инсталиран MiFlash. разпознават се хората, но резултатът винаги е 'can not found file flash_all.bat" съобщение и греда. ти MiFlash ли ползваш или друго?

4. Stefan Rizvanov

Stefan Rizvanov Потребител

Регистриран:
    19 Ноември 2015
    Съобщения:
    41
    Харесвания:
    4
    Здравейте,
    Моля,Колегите които имат X RN 2 да споделят впечатленията си от рома.

5. alaa-balaa

alaa-balaa Потребител

Регистриран:
    21 Ноември 2016
    Съобщения:
    29
    Харесвания:
    3
    Plamen Borisov трябва да го вкараш в едл режим прочети в нета , този телефон не съм го вкарвал аз в едл режим и немога да помогна

6. milstan

milstan Потребител MIUIBG-VIP

Регистриран:
    10 Септември 2014
    Съобщения:
    277
    Харесвания:
    41
    Кой ROM си изтеглил, разархивиран ли е, да няма интервали в името на папката, да не е в подпапка?

7. pitbula74

pitbula74 Потребител

Регистриран:
    28 Октомври 2015
    Съобщения:
    71
    Харесвания:
    10
    [​IMG] Или пътя до файла е не правилен[​IMG]

8. avalon4o

avalon4o Потребител

Регистриран:
    28 Април 2014
    Съобщения:
    67
    Харесвания:
    9
    Преди седмица оправях това waiting for wifi и сега пак се появи. Ебахти стабилния ром. Gmail и той с някаква грешка при стартиране!

9. Plamen Borisov

Регистриран:
    10 Май 2017
    Съобщения:
    7
    Харесвания:
    1
    ИДЕАЛ. флашва. дано и правилния РОМ да съм улучил, въпреки че след повече от час ми се струва, че не съм :(

10. Plamen Borisov

Регистриран:
    10 Май 2017
    Съобщения:
    7
    Харесвания:
    1
    ROMа не беше ОК. Идея къде мога да разгледам за подходящ?

11. milstan

milstan Потребител MIUIBG-VIP

Регистриран:
    10 Септември 2014
    Съобщения:
    277
    Харесвания:
    41
    Fastboot ромовете са тук:
    Xiaomi MIUI Official Forum
    За MiNotePro има само стабилен китайски и developer китайски. Може да пробваш да флашнеш developer версията, защото стабилната е точно тази, която не ти харесва. Стари не можах да намеря.
    После може да отключиш bootloader-a ако не е отключен, да флашнеш TWRP и можеш да експериментираш с ромовете от форума.

12. Stefan Rizvanov

Stefan Rizvanov Потребител

Регистриран:
    19 Ноември 2015
    Съобщения:
    41
    Харесвания:
    4
    Тъй като питането ми се отнася за преминаване от стабилен /китайски/ 8.2 ром към глобален стабилен съм го качил във раздела ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ

Последно редактирано: 22 Май 2017
  13. javer86

javer86 Потребител

Регистриран:
    7 Декември 2014
    Съобщения:
    78
    Харесвания:
    5
    Здравейте. Да ви попитам от скоро смених на един от телефоните си (redmi note 2) рома и вече съм със Global stable. Въпроса ми е че е версия 8.1.2.0 (LHMMIDI) и виждам че има нов ъпгрейд тук във форума - 8.2. Автоматично ли ще излезе на телефона, че има нов ъпгрейд или трябва да го сваля и да го кача. И другия ми въпрос, ако ще свалям за redmi note 2 това ли трябва да сваля -
    xiaomi.eu_multi_HMNote2_V8.2.1.0.LHMCNDL_v8-5.0.zip. Благодаря предварително за отговора.

Последно редактирано: 22 Май 2017
  14. Mondiso

Mondiso Потребител

Регистриран:
    16 Декември 2016
    Съобщения:
    8
    Харесвания:
    0
    Днес получих нов ОТА ъпдейт 8.2.10.0 на Стейбъл РОМ-а за Redmi Note 4 Global Version. Пише, че има оправени бъгове в камерата, но продължава да се изключва, когато сложа отметка за дата на снимката. Това го наблюдавах още при Ноут 3 Про и продължава и при Ноут 4. Не знам дали е така и при другите модели и дали някога от Xiaomi смятат да го оправят?!

15. MapTo_D

MapTo_D Потребител

Регистриран:
    16 Октомври 2015
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    1
    Днес по въздуха получих ъпдейт 8.2.2.0, като в менюто пише Global Stable. Става въпрос за Xiaomi Mi6. На what`s new пише само Improved System Stability...а не е като да няма някой неща за изчистване, ще наблюдавам за нещо ново следващите дни и седмици.

Petar Palatoff харесва това.
  16. magdanoz4o

magdanoz4o Потребител

Регистриран:
    22 Януари 2014
    Съобщения:
    26
    Харесвания:
    1
    Днес ми се обнови телефона до 8.5.1. 0

Attached Files:

17. Jazzoo

Jazzoo Потребител

Регистриран:
    20 Април 2017
    Съобщения:
    8
    Харесвания:
    0
    И аз получих ъпдейта, но не съм го инсталирал още на Redmi 4А. Някакви впечатления ?

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

18. magdanoz4o

magdanoz4o Потребител

Регистриран:
    22 Януари 2014
    Съобщения:
    26
    Харесвания:
    1
    Още не мога да кажа нещо конкрретно колега.

19. Радослав Кирански

Радослав Кирански Потребител

Регистриран:
    2 Юни 2016
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Здравейте колеги, след дълги дни прекарани в дебрите на форумите все още немога да постигна успех! С RedMiNote3 MTK съм моля препоръчайте ми подходящ ROM - не държа на българските букви в ROM-а /но ако има такива ще се радвам да ги използвам/ моля също и линк към него от къде да го изтегля . Бях с 8.0.1 вдигнах с фастбуут на 8.2.1 после на 8.7.5.25 бета и всичко се омаза / немога да си инсталирам гугъл нещата/ и двата пъти.

п.с.п. Оправих се, инсталирах от тук [Ported] MIUI 8 Global Beta ROM 7.3.9 for Redmi Note 3 MTK - Redmi Note 3 - Xiaomi MIUI Official Forum и всичко ми се получи! Има и български език и гугъл нещата си тръгнаха още с включването.

Последно редактирано: 30 Юни 2017
  20. geryv

geryv Потребител

Регистриран:
    3 Август 2017
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    0
    Здравейте,
    от вчера съм с Xiaomi mi5. Във версията на MIUI обаче няма български. Версията е Global 8.1/Stable 8.1.2.0 (MAAMIDI). Може ли да кажете дали това е официална версия, за първи път имам такъв телефон и не съм в час ?
    Виждам че в официалния сайт има по нова версия (8.2.2.0 NAAMIEB) и се надявам в нея да има български ?
    За съжаление не я открива автоматично от приложението.
    Принципно все още не съм настроил GOOGLE акаунта си. Може ли причината да е в това ? "Вещи" в бранша твърдят, че като настроя акаунта си, версията ще стане достъпна чрез функцията за автоматичен ъпдейт !?
    Прилагам екрана с версията на софтуера:

Attached Files:

Статус на темата:
Затворена за нови отговори.

Сподели