Gearbest - MIUIBG

Проблем разговори

Дискусия в 'RedMi Note 3 / RedMi Note 3 Pro' започната от ivak, 4 Март 2017.

1. ivak

ivak Потребител

Регистриран:
    9 Август 2014
    Съобщения:
    44
    Харесвания:
    7
    Здравейте. Някой сблъсвал ли се е със следния проблем. На 3G в слушалката по време на разговор за разпокъсва разговора все едно няма обхват и е почти невъзможно да се разбереш със събеседника отсреща, докато той те чува идеално. Ако се обърне на 2G никякъв проблем. Изведнъж започна всичко след 6 месеца ползване. Направен е всякакъв вид преинсталация със абсолютно всички възможни миуи софтуеъри. През фастбуут - всичко. Даже уайп и на сисъем дяла, но си остава проблема. Redmi Note 3 pro e телефона.

Изпратено от моят MI 3W с помощта на Tapatalk

2. Иван Цветков

Иван Цветков ivanko_rs

Регистриран:
    3 Юни 2016
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    1
    Колега на кой оператор си?Аз имам подобен и съм на вива,но имам съмнение че е от клетките,може пак да ровят нещо.

3. ivak

ivak Потребител

Регистриран:
    9 Август 2014
    Съобщения:
    44
    Харесвания:
    7
    На Виваком съм. Сложих веднъж карта на Теленор и тръгнаха нещата. Правих разговори 10 мин. Върнах пак моята карта и работеше временно, но после пак се започна.

Изпратено от моят MI 3W с помощта на Tapatalk

4. vi4444o

vi4444o Потребител

Регистриран:
    9 Февруари 2015
    Съобщения:
    5
    Харесвания:
    1
    Ами колега ти си отговорил сам на въпроса си и явно проблема не е в твоя телевизор! Виваком откакто пуснаха 4G-то си малко набързо , доста им се ос*аха нещата.

5. Димитър Пенчев

Димитър Пенчев Потребител

Регистриран:
    28 Декември 2016
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    Някакво развитие?Аз съм с абсолютно същия проблем.Вече втори ден е така и искам да смажа тъпия телефон....Ще сменя слушалката пък да видим.

6. Martin Dimitrov

Martin Dimitrov Потребител

Регистриран:
    22 Юли 2016
    Съобщения:
    30
    Харесвания:
    6
    Проблемът е нещо в телефона и др. хора го имат. Пробвайте да инсталирате програмата Network speed signal booster, казват че се оправял. Не съм го тествал, въпреки че и аз съм с Виваком карта и всеки ден ползвам 3G/Lte и говоря, но никога съм нямал проблем. Но аз не съм на MIUI,а с къстъм ром. Пробвайте с тази програма дали ще се оправи проблема.

7. Димитър Пенчев

Регистриран:
    28 Декември 2016
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    Сложих картата в друга слушалка и няма никакъв проблем.....ще инсталирам този буустер пък да видим....чета в ХДА че и там така съветват...

8. ivak

ivak Потребител

Регистриран:
    9 Август 2014
    Съобщения:
    44
    Харесвания:
    7
    Здравейте. Оправи се проблема отдавна, но не знам как точно. Правих му какво ли не. Глобални ромове, стейбъл, заключва се буутлоудъра, пак го отключвах. После девелъпър ромове. Форматирания, флаш през фастбуут. Междувременно пробвах тези буустъри, които казеа колегата, даже още някакъв сложих - с 2 едновременно. Играх си в онова сервизно меню, което може да се нагласят видовете мрежи. Забелязах, че когато е на 3G и горе пише H и проведа разговор насича, има ли обаче H+, което е 3.5 G няма грижи. Има и друго, ако са включени данните почти винаги е на H+, макар понякога да е H, но след секунди превключва и край на мъките. Вече 2-3 месеца върви первектно. Това е от мен. Успех.

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

Димитър Пенчев харесва това.
  9. Димитър Пенчев

Регистриран:
    28 Декември 2016
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    От 2 дена го мъча пак.Като стой на 2G и пуснат буустер е горе-долу поносимо....Но не е приятно.Заглъхва за секунда две и се оправя.Не съм отключват буутлоадера и флашвал(не че знам как става) но ако се наложи ще го човъркам по обстойно... Разговори по около 3-4 ч на ден през блутуут слушалка на платроникс.

Последно редактирано: 6 Юни 2017
  10. Martin Dimitrov

Martin Dimitrov Потребител

Регистриран:
    22 Юли 2016
    Съобщения:
    30
    Харесвания:
    6
    Има нещо сбъркано в това MIUI според мен и оттам да идва проблема. С вивакомска карта съм от декември, никога съм нямал такъв проблем, а LTE/3G не го изключвам като съм навън и говоря. Само,че аз още като взех моя телефон, отключих телефона и му сложих 14.1 Lineage OS ( Nougat custom rom) и Radon Kernel и никога съм нямал проблем с каквото и да е. Самото официално отключване става с подаване на заявка към Xiaomi, оттам насетне е лесно - root, TWRP и флашване на каквото му кефне на човек. Никога не бих се върнал към MIUI :)

Димитър Пенчев харесва това.
  11. dimitarzaharinov1977

dimitarzaharinov1977 Потребител

Регистриран:
    7 Май 2016
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    1
    При мен се яви същия проблем преди няколко дни, до тогава всичко си беше в ред , само на 2G се чува добре. Някой има ли решение на проблема?

12. osssinator

osssinator Потребител

Регистриран:
    25 Февруари 2014
    Съобщения:
    10
    Харесвания:
    0
    Здравейте,
    Ако спрете уайфайа ще се оправи. За съжаление това съм открил до момента. Спийд бустъра няма да помогне.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

13. Димитър Пенчев

Регистриран:
    28 Декември 2016
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    Ходих в чужбина и пак същото.Прекъсва и тва е.Пак буустер и 2Г и е поносимо.Нямам идея какво да го правя.

14. osssinator

osssinator Потребител

Регистриран:
    25 Февруари 2014
    Съобщения:
    10
    Харесвания:
    0
    Спри уайфайа

15. Димитър Пенчев

Регистриран:
    28 Декември 2016
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    WIFI е изключен постоянно пускам го само вкъщи.През 90% от времето съм на мобилен.

16. osssinator

osssinator Потребител

Регистриран:
    25 Февруари 2014
    Съобщения:
    10
    Харесвания:
    0
    Е при мен се оправя като го спра

17. dimitarzaharinov1977

dimitarzaharinov1977 Потребител

Регистриран:
    7 Май 2016
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    1
    В провинцията го няма проблема, по точно в Лом.

18. osssinator

osssinator Потребител

Регистриран:
    25 Февруари 2014
    Съобщения:
    10
    Харесвания:
    0
    Някой да му се е фикснал проблема след този ъпдейт?[​IMG]

19. Димитър Пенчев

Регистриран:
    28 Декември 2016
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    Наскоро се присетих че имах проблем с с телефона....Вече нямам проблем а не съм пипал нищо.Това е за сега

Сподели