IBUYGOU

Подходящ РОМ

Дискусия в 'RedMi 3/S/X/Pro' започната от ivailopp, 21 Февруари 2017.

1. ivailopp

ivailopp Потребител

Регистриран:
    21 Февруари 2017
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Здравейте,
    искам да помоля за помощ при избора на добър RОМ по отношение издръжливост на батерията.Не съм запален по чат или игри, но ми върши добра работа за сърфиране и музика.Бих желал да извлека максимума за тези цели.Става въпрос за Redmi 3 Pro.Досега бях с последна версия MIUI 8.1.1.0 China stable и не останах доволен от представянето на осмицата в сравнение със седем отново китайския.Телефонът си дойде с китайски ром.Не съм пробвал с глобъл.Bootloader е заключен.Нямам кой знае какъв опит с флашване , но се справям с MiFlash Tool-а.Моля за препоръка от някого, който е ползвал или ползва такъв телефон и евентуално линк.Много благодаря! :)

2. Dzhevelekov

Dzhevelekov Администратор Staff Member Администратор

Регистриран:
    2 Септември 2015
    Съобщения:
    389
    Харесвания:
    63
    Здравей,аз съм с глобал бета и нямам оплаквания,каквото и да сложиш батерията си е добре .При бета ще имаш Бг,при стабилен все още няма

3. ivailopp

ivailopp Потребител

Регистриран:
    21 Февруари 2017
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Не държа на българския, бета на 8 или 7 имате?

4. Kanchev

Kanchev Потребител

Регистриран:
    23 Август 2016
    Съобщения:
    7
    Харесвания:
    0
    Здравейте,

За да не отварям нова тема бих ли могъл да получа помощ относно Ксиоми Редми 3 - при всяко отключване на телефона излизат реклами, менюто му половината БГ другата на EN. Постоянно излизат китайски приложения, забива като екран, на клавиатурата не може въобще да се пише, Вайбъра "заспива" и трябва да го отвориш за да получиш стари съобщения.
    Въобще все неща, които възпрепятстват ползването му нормално.
    Не съм се занимавал със отключване и смяна на РОМ, но ще бъда много благодарен ако някой в стъпки/линк разясни на лаик как стават тези неща.
    Относно отключването - направих всичко, което е написано във форума. Писах на китайците, върнаха разрешение, направих всичко със програмата и преди да е свършил процеса ми изписа "Device unlocked - no need repeat unlock" ???
    Ето малко инфо:
    0-02-01-829310f8e19e4e907d377aa8eabc59a1f381a767238a90c3a53454bcc6788f9d_full.0.jpg - Prikachi.com споделяне на снимки в Интернет
    20170605_181218.jpg - Prikachi.com споделяне на снимки в Интернет

Благодаря предварително.

Последно редактирано: 29 Юни 2017
  5. Dzhevelekov

Регистриран:
    2 Септември 2015
    Съобщения:
    389
    Харесвания:
    63
    Изтегли си глобален ром и го флашни през ми флаш в режим едл,снимките не се отварят при мен.Ползвам глобален дев ром и няма никакви проблеми

Изпратено от моят Redmi 3 с помощта на Tapatalk

6. Kanchev

Kanchev Потребител

Регистриран:
    23 Август 2016
    Съобщения:
    7
    Харесвания:
    0
    Е тва не знам как се прави........

7. Dzhevelekov

Регистриран:
    2 Септември 2015
    Съобщения:
    389
    Харесвания:
    63
    Потърси,има писано

Изпратено от моят Redmi 3 с помощта на Tapatalk

8. Kanchev

Kanchev Потребител

Регистриран:
    23 Август 2016
    Съобщения:
    7
    Харесвания:
    0
    За мое съжаление тва го направих още преди година когато ми каза същото:(

9. milstan

milstan Потребител MIUIBG-VIP

Регистриран:
    10 Септември 2014
    Съобщения:
    270
    Харесвания:
    41
    На снимката пише, че си с китайски стабилен, но явно не е официален, а "гаражен" щом имаш български. И няма как програмата да ти покаже правилно дали ти е отключен bootloader-а. Даже и в ютуб сигурно има упътване как се флашва.

Сподели