Gearbest - MIUIBG

Мнения за Xiaomi Redmi Note 4

Дискусия в 'RedMi Note 4 / X' започната от dido428, 14 Февруари 2017.

1. dido428

dido428 Потребител

Регистриран:
    14 Февруари 2017
    Съобщения:
    7
    Харесвания:
    0
    Здравейте ! Нов съм във форума и може да има такава тема но искам да ви попитам какви са ви впечатленията от Redmi Note 4. Искам да си го купя, но не знам дали си заслужава инвестицията. Ако може някой, който е ползвал телефона повече време да сподели впечатленията си...има ли бъгове, проблеми и т.н. Благодаря предварително ! :)

2. Vass

Vass Модератор Staff Member Модератор

Регистриран:
    1 Февруари 2015
    Съобщения:
    189
    Харесвания:
    58
    По мое скромно мнение, телефон с процесор МТК, особено от Xiaomi, харчи повече батерия.
    Изчакай да излезе на пазара Redmi Note 4x - вече го има на предварителна продажба (preorder).
    Той ще е с Куолком процесор и със сигурност ще бъде по-добре поддържан с ъпдейти на Андроид системата.
    Понe по спецификации се очаква да бъде следващият голям 'хит' на Xiaomi след Redmi Note 3.

3. dido428

dido428 Потребител

Регистриран:
    14 Февруари 2017
    Съобщения:
    7
    Харесвания:
    0
    Освен бързото харчене на батерията Note 4 има ли някакви други забележки или проблеми ? Имам предвид със софтуера, камерата...

4. Габриела Караганчева

Габриела Караганчева Потребител

Регистриран:
    16 Февруари 2017
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравейте, от скоро имам Note 4 и като цяло съм доволна. Проблемът, който възникна при мен е, че светлината на екрана ми се намали докрай и сега не мога да го света. Екранът е черен. Опитвам да го нацеля от падащото меню, обаче не мога. Моля за някакви съвети

Последно редактирано: 16 Февруари 2017
  5. luckyboy

luckyboy Потребител

Регистриран:
    18 Февруари 2017
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    1
    Здравейте.Нов съм във форума но искам да споделя своето мнение за note 4.Трябва да ви кажа че година и половина ползвах iPhone 6 и като цяло бях доволен, като изключим липсата на каквито и да било допълнителни настройки,като теми,еквалайзер и т.н.
    Реших да го сменя най- вече заради калпавата батерия,която след година ползване се налагаше да зареждам по 2 пъти на ден...Условието ми беше да е с метален корпус и голяма батерия и така попаднах на сиоми нот 4...
    От една седмица го ползвам и трябва да кажа че съм очарован...
    Страхотна изработка, премиум усещане, добра батерия,страхотен дисплей и батерия която ми издържа пълен ден на много ръчкане с вкл интернет.Светкавично отваря приложенията...Изобщо към момента нямам никакви забележки и горещо препоръчвам имайки предвид цената няма по-добър смартфон!!! По нищо не отстъпва на айфона даже го превъзхожда в доста направления.

Като минуси бих добавил камерата на лоша светлина я няма никаква,но това за мен не представлява интерес.Както и ако ползвате черният вариант остават доста отпечатъци по задният панел.Освен това е силно препоръчително да се флашне Ром-а до последната глобална,че с техните китайски ромове знаем каква е работата :)

Последно редактирано: 18 Февруари 2017
  6. Lambrev73

Lambrev73 Потребител

Регистриран:
    24 Януари 2017
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Телефона е чудесен. Ползвам го от половин година и многократно надхвърля очакванията ми. Задължително смяна на рома (аз съм със седмичен за разработчици)

7. Марин Дончев

Марин Дончев Потребител

Регистриран:
    19 Януари 2017
    Съобщения:
    45
    Харесвания:
    1
    Продължавайт
    Продължавайте да опитвате,явно сте задали някакъв защитен режим.И при мен се е случвало.Успех!:)

8. kamen.purvanov

kamen.purvanov Потребител

Регистриран:
    8 Януари 2018
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Искам да споделя , че телефонът е отличен. Батерията е убиец. Цял ден съм с него, говоря, пращам мейли, ползвам браузър, youtube, facebook, massenger, viber и се прибирам съд 70 процента батерия. Телефонът е много бърз и се държи супер стабилно вече 4 - ти ден. Камерата е задоволителна , видеото не е кой знае колко добро ( все пак това е телефон , който ползвам за работа, а не фотоапарат) . Много съм впечатлен и го препоръчвам от сърце. Чуват ме отлично ( закупил съм го от Техномаркет ) , с 2 сим карти съм , като ползвам 4G от втората , на различни оператори - Виваком и Теленор. Единственият проблем е активирането на " Намери устройството ми ", нещо не мога да го включа. Gps-a ме намира веднага, абе изобщо този телефон няма как да струва само 400 лв. Ползвам Глобал ром и съм със снапдрагона . Почувствах се длъжен да споделя това с вас, защото четох много тук преди да го купя и съм доволен от покупката си. Дано и аз помогна на някой . Препоръчвам!!!

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

9. Dimitar Rupanov

Dimitar Rupanov Потребител

Регистриран:
    18 Юни 2014
    Съобщения:
    173
    Харесвания:
    9
    400 лв е в бедна България. Аз го поръчах от Китай с 2 години международна гаранция за 296 лв...

Изпратено от моят Xiaomi Mi5s, с помощта на Tapatalk

10. fantoms

fantoms Потребител

Регистриран:
    3 Февруари 2014
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Би ли споделил от къде си го купил и към кой ти е гаранцията в България.

11. Dimitar Rupanov

Регистриран:
    18 Юни 2014
    Съобщения:
    173
    Харесвания:
    9
    Те в България нямат сервиз официален на Xiaomi. Не съм сигурен в коя държава беше европейският им сервиз. Не знам тези малките магазинчета дето продават с 2 години гаранция, как точно обслужват такива телефони. Най-добре е от оператор да се купи, поне ги заменят. Аз го взех от Китай от **** , сервиза покрива нещо дефектно дето скоро ме ми се е случвало. Все ще се развали от падане и т.н. Така , че ако искаш гаранция вземи го от оператор.

12. fantoms

fantoms Потребител

Регистриран:
    3 Февруари 2014
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    На телефоните закупени от БГ гаранцията се поема от Булграм.
    На мен ми трябва информация към кой да се обърна ако съм закупил телефона от Китай.

13. dedo pop

dedo pop Потребител

Регистриран:
    1 Декември 2013
    Съобщения:
    134
    Харесвания:
    70
    Има интернет магазин с добри отзиви, телефонът струва 305 лв с една година гаранция (доколко е гаранция...) и 325 лв с 2 години гаранция. Това за версията със Снапдрагон 625, рам 3 и 32 гБ памет. Идва на другия ден. Не си струва заигравката с Китай, евентуално митници и т.н.

14. Dimitar Rupanov

Регистриран:
    18 Юни 2014
    Съобщения:
    173
    Харесвания:
    9
    Точно 296 лв. ми излезе от Китай, версията 4/64. Дали си струва заигравката, всеки сам си решава...

15. dedo pop

dedo pop Потребител

Регистриран:
    1 Декември 2013
    Съобщения:
    134
    Харесвания:
    70
    4/64 със Снапдрагон за тия пари е направо подарък.

16. Dimitar Rupanov

Регистриран:
    18 Юни 2014
    Съобщения:
    173
    Харесвания:
    9
    Има и 2 години европейска гаранция. Дано не се налага да я ползвам. Беше на промоция, но и сега го има в алито за 320 лв. Добър е телефона, черния изглежда много стилно.

Сподели