Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner

Дискусия в 'Аксесоари' започната от Medy, 6 Ноември 2016.

1. Medy

Medy Потребител

Регистриран:
    28 Юли 2014
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    3
    Да знаете откъде мога за закупя робота с английски ROM? В ай..байгоу и хонорбай го продават с оригиналия китайски. Намерих в али...експрес няколко търговеца, които го предлагат с качен английски, но всички те са с нисък рейтинг и не ми се рискува.

2. Medy

Medy Потребител

Регистриран:
    28 Юли 2014
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    3
    Продължение по темата. Най-накрая реших да купя роботчето, нищо че говори на китайски и приложението работи на китайски. То е ясно, че след като робота е предназначен само за китайския пазар, за Xiaomi няма смисъл да го превеждат. Тъкмо се примирих, че ще си го ползвам така, когато видях в ютюб едно клипче за преведен на английски интерфейс.

Понеже съм обикновен потребител, независимо, че уж си е детайлно обяснено към клипа, не разбирам как мога да променя интерфейса и при мен. И дали няма да променя нещо фатално. Може ли някой да ми обясни постъпково какво да направя.
    Между другото, робота върши наистина страхотна работа. Хем технологична глезотия, хем в същото време е здрав работяга. Силно препоръчвам за всеки дом.

Petar Palatoff харесва това.
  3. bobi

bobi Потребител

Регистриран:
    11 Март 2014
    Съобщения:
    223
    Харесвания:
    70
    Предполагам че вече знаеш, но да добавя че няма проблем с езика. Роботът говори на английски.

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Сподели