ROM Version: CyanogenMod 12.1

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

pehli4

Потребител
9 Септември 2015
21
0
1
51
Здравейте,
Някой ползвал ли е този ROM от needrom.com и какви са отзивите. Интересно ми е дали след инсталацията, ще мога да се върна към MIUI 8. Вероятно, ще има бъгове, но батерията се държала доста прилично, а със сегашния ROM това е голям проблем.

krasio_79bs

Потребител
8 Март 2016
59
6
8
39
В момента съм със седмичният ром 6.8.18. Със него изкарвам по 3 часа на екран. На половинката телефона го взех втора радост от олелекса и момчето от което го взех беше инсталирал CyanogenMod. Изпрати ми го със инсталиран MIUI 8 с версия по мое желание. Работи без забележка.

Dzhevelekov

Администратор
Staff Member
Администратор
2 Септември 2015
564
81
28
36
Здравей,пробвал съм различни ромове,но след това връщам miui,п рекалено постно е всичко останало,изтегли си на remix рома и тествай

pehli4

Потребител
9 Септември 2015
21
0
1
51
Здравей,пробвал съм различни ромове,но след това връщам miui,п рекалено постно е всичко останало,изтегли си на remix рома и тествай
Здравей,
Ясно е, че ще остана с miui. До момента съм инсталирал ROM само през recovery, а искам батерията да издържа повече. От всичко ползвано трябва да се върна на киткат. Но този метод по-долу ми е малко неразбираем, ако можеш дай малко по-подробни описания, че много трудно се оправя телефон от керпич както го пишат руснаците.

Само през fastboot:
1. Сваляш KK базиран fastboot ром по избор.
2. Сваляш ето този архив, който съдържа редактираните скриптове, необходими за флашване на KK рома.
3. Разархивираш КК рома в папка по избор, вземаш двата файла от архива (flash_all.bat и flash_all.sh) и препокриваш съответните в папката на КК рома.
4. Палиш MiFlash и флашваш през fastboot новополучения KK ром.
Силно препоръчително е да ползваш опцията Flash All в MiFlash (долу радиобутоните на лентата) и нищо друго, като преди това копираш всичко важно (картинки, музика и т.н.) на компютъра.
Техниката работи на всички Qualcomm-базирани телефони на Xiaomi, които имат съответните ромове (Mi3/4, Mi Note).

Dzhevelekov

Администратор
Staff Member
Администратор
2 Септември 2015
564
81
28
36
Това е за фастбут ром,за см не ти е нужно,намираш си ром за модела,слагаш в паметта,влизаш в рековъри,чистиш всичко и флашваш

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

pehli4

Потребител
9 Септември 2015
21
0
1
51
Да знам, че е за фастбут. Искам да остана с miui, но киткат, защото батерията държи около 4 дни. От темите които съм прочел има такава за връщане към по-стара версия ( от Филип Петев е това което копирах), но аз не съм го правил и не можах да намеря нещо подробно по темата.

Top Bottom