Xiaomi Redmi Note 4 - Информация и снимки

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

masterping

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
NEWS TEAM
MIUIBG-VIP
26 Януари 2014
1,274
617
113
41
Русе
Xiaomi продължава най-редовно да произвежда и анонсира нови смартфони от фамилията Redmi. Само преди четири месеца на пазара бе представен Xiaomi Redmi Pro, а сега компанията анонсира Xiaomi Redmi Note 4 базиран на SoC Helio X20.

Използва се системата-върху-чипа Helio X20 с 64-битова архитектура, 10 процесорни ядра в три клъстъра - 2x Cortex-A72 @ 2,1 - 2,3GHz, 4x Cortex-A53 @ 1,85 GHz, 4x Cortex-A53 @ 1,4GHz,графичен ускорител ARM Mali-T880 MP4.

Новият фаблет е оборудван с 5,5-инчов дисплей с резолюция 1920х1080 пиксела.

Налични са 2 или 3 GB оперативна памет и 16 или 64 GB флаш-диск.Добавени са и двусимови възможности,но слотът за едната SIM карта може да послужи за добавяне на допълнителна памет(до 128 GB)
.
Батерия с капацитет 4100 mAh.

Конфигурацията на новия смартфон включва още основна камера с резолюция 13 мегапиксела с апертура F/2, фазова система за автоматично фокусиране и възможност за запис на 1080р видео при скорост 30 кадъра в секунда.Предната камера е с резолюция 5 мегапиксела.

Смартфонът предлага още метален корпус,и скенер за пръстови отпечатъци.

Цветовете в които ще се предлага устройството са сребърен,златен и тъмно сив.

Устройството работи под управлението на операционната система Android 6.0 с фирмения потребителски интерфейс MIUI 8.

Характеристики:

Dimension: 151*76*8.35mm
Weight:175g
Color:Gold/Silver/Grey
CPU:MTK Helio X20 2.1GHz
RAM:2GB ROM:16GB
RAM:3GB ROM:64GB
GPU:Mali T880 MP4 700MHz
Rear Camera
13 megapixel rear camera
5 lens , f/2.0 aperture
Flash color temperature
Support PDAF phase focusing
Dark light quality enhancement technology
HDR high dynamic range adjustment technology
Panorama mode
Burst Mode
Facial recognition
Real-time camera filters
Front Camera
5 megapixel front camera
36 second-generation intelligent beauty , real-time self-timer beauty f 2.0 large aperture
Real-time video call beauty
Self-timer countdown
Facial recognition
Recording
1080p / 720p video shooting , 30 fps
720p slow motion video , 120 fps
Full HD screen
5.5 inches ( diagonal )
450nit Full HD screen
1920 x 1080 resolution , 401PPI, 1000: 1 contrast ratio
72% NTSC color gamut
Basic Edition supports the sun screen
Support luminous screen
Support eye pattern
Color temperature adjustment
Network frequency
FDD-LTE:B1/B3/B7
TDD-LTE:B38/B39/B40/B41
TD-SCDMA:band 34 / 39
WCDMA:band 1 / 2 / 5 / 8
GSM:band 2 / 3 / 5 / 8
CDMA 1X:BC0
Full Netcom
Dual cards and mobile networks
Full Netcom 2.0
802.11 a / b / g / n / ac WiFi wireless network
WiFi Display, WiFi Direct
Bluetooth 4.2 wireless technology, Bluetooth HID
Pick two slot,
Support Nano-SIM card / Micro-SIM card / Micro-SD memory card expansion
Dual card use:
Master Card Mobile Unicom Telecom 4G + / 4G / 3G / 2G
Navigation and positioning: GPS/AGPS/GLONASS/Baidou
Sensor:Infrared/Gyro/Acceleration sensors/Proximity sensor/Ambient light sensor/Hall Sensor/Electronic compass/Barometer
Battery: 4100mAh (typ) / 4000mAh (min)
Built-in battery , free replacement
5V / 2A charging

Харесвания: yanku

kyosev

Потребител
7 Декември 2013
332
57
28
48
Само не разбрах последно има ли радио, щото явно има жироскоп и компас /които също уж липсваха/.

Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk

Motek

Потребител
7 Юни 2014
1
0
1
39
Защо така няма никаква информация и коментари в Руските форуми за телефона, някъде ми попадна инфо че едва ли не нямало да има подръжка за него?

11 Октомври 2016
8
0
1
46
От една седмица съм с този телефон, радио има както и всичко необходимо. Много красив телефон с уникален дисплей, като цяло добре работи но китаеца ми е сложил някакъв бъгав ром с 30% на български. Затова търся стабилен на български

plamenboss

Потребител
12 Октомври 2016
9
0
1
46
Здравейте на всички. От вчера съм собственик на Xiaomi RedMI Note 4, но намерих някакъв бъг и съжаление не мога да го фиксна.
Опитвам се да задам мелодия на телефона от папката - музика, но след като натисна зеления бутон долу в дясно ми изписва следното съобщение, което може да видите по долу на снимката. Върнах фабричните настройки, проверих за ъпдейти, но телефона е ъпдейтнат до последната версия. Бих бил благодарен ако някой може да помогне.

Screenshot_2016-10-12-19-42-42-321_com.android.settings.png

11 Октомври 2016
8
0
1
46
Здравейте на всички. От вчера съм собственик на Xiaomi RedMI Note 4, но намерих някакъв бъг и съжаление не мога да го фиксна.
Опитвам се да задам мелодия на телефона от папката - музика, но след като натисна зеления бутон долу в дясно ми изписва следното съобщение, което може да видите по долу на снимката. Върнах фабричните настройки, проверих за ъпдейти, но телефона е ъпдейтнат до последната версия. Бих бил благодарен ако някой може да помогне.

View attachment 3412

11 Октомври 2016
8
0
1
46
И аз като цяло нещо не съм очарован, ползвах една година редми 3 без никакви забележки с този от начало само проблеми. Понякога се рестартира, грешки на камерата но мисля че с преинсталация може да се оправят нещата

plamenboss

Потребител
12 Октомври 2016
9
0
1
46
На мен телефона, като цяло ми харесва, нямам проблеми с приложения камера и т.н. Този проблем не е чак толкова фатален, но за съжаление не мога да задам мелодия, която аз искам. Изчетох какво ли не, но решение на проблема не намерих, остава ми да чакам да излезе ъпдейт да и се реши проблема.

11 Октомври 2016
8
0
1
46
И аз като цяло нещо не съм очарован, ползвах една година редми 3 без никакви забележки с този от начало само проблеми. Понякога се рестартира, грешки на камерата но мисля че с преинсталация може да се оправят нещата

5 Януари 2017
2
0
1
51
За рингтоновете да ви кажа В папка MIUI създавате нова папка и я наричате Ringtone и там си слагате вашите мп3 изрязяни парчета и започвате да ги виждате заедно със системните мелодии

5 Януари 2017
2
0
1
51
Ами аз го имам от 7-8 дни но го поразцаках Много ми харесва ,усещането е за скъп телефон хубава камера ,всичко за сега работи много бързо ,единствения бъг който открих е това за което са писали по-горе с рингтоновете но аз го оправих,батерията се държи добре,Какво друго -хубав е според мен Системата му MIUI 8 e доста интересна-трябва да погледате малко видео за триковете които има в нея -моя е версия 3GB RAM i 64GB ROM За сега нямам збивки на приложения

tmladenov

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUI DEV
MIUIBG-VIP
1 Октомври 2013
716
535
93
40
Варна
Здравейте!Някой може ли да ми каже как се изтриват получените и запаметени изпратени съобщения!Телефона е redmi note 4.Благодаря предварително!
Влизаш в списъка, задържаш върху едно от тях, появява се режим на маркиране, горе вдясно Избиране на всички и после долу изтрий.

Изпратено от моят MI 2S с помощта на Tapatalk

19 Януари 2017
47
1
8
57
Пловдив
Влизаш в списъка, задържаш върху едно от тях, появява се режим на маркиране, горе вдясно Избиране на всички и после долу изтрий.

Изпратено от моят MI 2S с помощта на Tapatalk
Благодаря!

Top Bottom