Gearbest - MIUIBG

Проблем с MiUnlock

Дискусия в 'Mi 4c' започната от Ivo J, 22 Юли 2016.

1. Ivo J

Ivo J Потребител

Регистриран:
    8 Септември 2014
    Съобщения:
    17
    Харесвания:
    2
    Пускам нова тема защото не намерих тук проблем като моя. Имам разрешение да отключа буутлоудъра, но като пусна програмката, стига до 50% и ми вади това:
    MiUnlock.PNG
    А друг път не може да установи връзка(ама с телефона или някакъв сървър...никаква идея). С Miui 8 6.7.21 Beta съм защото пишеше, че трябва china developer rom за unlock-a. Някой да му се е случвало това? Гледам в офи- форума има такива оплаквания, но не открих решение.

EDIT:
    Намерих една тема в офи - форума и установих, че съм забравил да разкача предните 2 телефона от акаунта:eek: Добре, че ги подарих на племенниците та никой не е изгорял:) Та според темата, на Xiaomi ще им трябват няколко дена да обновят инфото в акаунта ми и тогава ще станела работата.
    Ето и темата: [Device Team]Unlock Bootloader-No more "Couldn't Verify Device" Error - Redmi Note 3 - Xiaomi MIUI Official Forum

Последно редактирано: 22 Юли 2016
  2. octan

octan Потребител

Регистриран:
    16 Септември 2014
    Съобщения:
    14
    Харесвания:
    2
    Аз го имах същия проблем. Темата която даваш съм я чел и всичко съм направил както е описано, включително и изчакването от един ден и пак не ставаше. Така пробвах няколко дена след това и стана. Само да отбележа, че досега съм отключвал един Redmi note 3 и два Mi5 и при тях нямаше никакви проблеми от първия път си стана но Mi4c ми изпели нервите. Принципно нямам проблем да ползвам и официалния ром било то стабилен или девелопер, бях си сложил и Gaps и нищо не ми е липсвало, така или иначе телефона го ползвам на английски ама просто ме хвана яд, че не става и не мирясах докато не го отключих. Дано стане по бързо при теб.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

MikiBiki и Ivo J харесват това.
  3. Ivo J

Ivo J Потребител

Регистриран:
    8 Септември 2014
    Съобщения:
    17
    Харесвания:
    2
    Телефона вече е отключен! Днес си мина 50% и за секунди всичко беше готово.

4. plamen.a.penev

plamen.a.penev Потребител

Регистриран:
    17 Януари 2014
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Дали се губи информация от телефона...

5. Vass

Vass Модератор Staff Member Модератор

Регистриран:
    1 Февруари 2015
    Съобщения:
    189
    Харесвания:
    58
    При официално отключване с Mi Unlock не се губи никаква информация от телефона.

Сподели