IBUYGOU

Mi Band 2

Дискусия в 'Аксесоари' започната от bobi, 16 Юни 2016.

1. sdkk

sdkk Психопадре

Регистриран:
    8 Декември 2013
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    3
    Нямам такава настройка никъде. Имам само за вибрация при повикване, вибрация за напомняне при пропуснато обаждане и да не ме уведомява за непознати номера. Странно.

2. Милен Колев

Милен Колев Потребител

Регистриран:
    18 Февруари 2017
    Съобщения:
    11
    Харесвания:
    1
    Странно...освен да си обновиш версията на приложението и дано ти излезе опцията :)При мен версията е 2.3.0

3. Сашев

Сашев Потребител MIUIBG-VIP

Регистриран:
    6 Декември 2013
    Съобщения:
    18
    Харесвания:
    13
    Здравейте и на двамата.
    Към Милен, направи следното:
    Смени езика на телефона на китайски. След това отвори Mi Фитнес, гривната ще се ъпдейтне с нов firmware. След това смени езика на телефона от китайски на английски. Влез отново в Mi Фитнес, провери дали е пусната опцията за показване на номер и име при входящо обаждане. Рестартирай телефона.

Към sdkk, опцията за показване на име и номер на контакт се вижда ако използваш телефона на английски. За да работи дори когато използваш телефона на български, трябва да си с модифицирана версия на Mi Фитнес.
    Или след като направиш стъпките, които казах по горе, след рестарта на телефона, смени езика на телефона на български. Но не трябва да отваряш Mi Фитнес, иначе пак ще се скрие опцията за име и номер при вх. повикване.

4. Милен Колев

Милен Колев Потребител

Регистриран:
    18 Февруари 2017
    Съобщения:
    11
    Харесвания:
    1
    Благодаря ти Сашев! Направих го,дори два пъти понеже от списъка с езици ми се видяха два "вида" китайски" :),не ги различавам и го направих и с двата.Но приложението не се ъпдейтна! Помня че като го отварях за първи път си направи актуализация,би трябвало да съм с последната версия.

5. Сашев

Сашев Потребител MIUIBG-VIP

Регистриран:
    6 Декември 2013
    Съобщения:
    18
    Харесвания:
    13
    Не се ъпдейтва приложението, а гривната. Така се добавя шрифт, който поддържа кирилица. Докато е на китайски, влез в приложението и на таба настройки цъкни за проверка за ъпдейт.

ZARABOY харесва това.
  6. redhot

redhot Потребител

Регистриран:
    13 Април 2016
    Съобщения:
    7
    Харесвания:
    0
    Можете ли да препоръчате търговец от али-то от който сте доволни, че се чудя от кой да поръчам гривната?

7. Petar Palatoff

Petar Palatoff Потребител

Регистриран:
    29 Септември 2014
    Съобщения:
    108
    Харесвания:
    11
    Напоследък алито много бавят потъчките..., ако не бързаш е добре, ако си на зор..ситител.

8. Милен Колев

Милен Колев Потребител

Регистриран:
    18 Февруари 2017
    Съобщения:
    11
    Харесвания:
    1
    От известно време приложението MIFit не работи коректно....лесно се разкача или се губят някои функции за настройване.Та знае ли някой читаво приложение за гривната,бях чул че има някакво платено?

Petar Palatoff харесва това.

Сподели