Mi Band 2

Дискусия в 'Аксесоари' започната от bobi, 16 Юни 2016.

1. bobi

bobi Потребител

Регистриран:
    11 Март 2014
    Съобщения:
    223
    Харесвания:
    70
    Колеги, реших да пусна тази тема, тъй като гривната вече е достъпна за закупуване в онлайн магазините. Първите впечатления са, че xiaomi пак успяха приятно да изненадат своите фенове с поредното си забележително устройство. След 1-2 дни експлоатация ще пусна подробно ревю със снимки и ще споделя личните си впечатления.

Petar Palatoff харесва това.
  2. Petar Palatoff

Petar Palatoff Потребител

Регистриран:
    29 Септември 2014
    Съобщения:
    105
    Харесвания:
    11
    Вече е на ръката ми...

Attached Files:

masterping и bobi харесват това.
  3. masterping

masterping Администратор Staff Member Администратор NEWS TEAM MIUIBG-VIP

Регистриран:
    26 Януари 2014
    Съобщения:
    1,265
    Харесвания:
    640
    Сподели първи впечатления от гривната.

4. bobi

bobi Потребител

Регистриран:
    11 Март 2014
    Съобщения:
    223
    Харесвания:
    70
    Изработката на гривната е на високо качество. Захващането на чипа за каишката е много по-надеждно от предишната версия и почти е невъзможно да бъде изгубен. Има няколко нови неща в приложението - като напомняне за отсъствие на активност и избор какво точно да се изобразява на дисплея на гривната. Много дискутиран въпрос е относно иконките на кои приложения се изобразяват на дисплея при нотификация, но за момента съм видял само иконка на Фейсбук.(не съм получавал други известия). Относно батерията - за 24 часа - разходът е 5 %. За момента това са ми първите впечатления. Мисля, че гривната напълно си заслужава цената (в моя случай - почти 30 $).

5. Petar Palatoff

Регистриран:
    29 Септември 2014
    Съобщения:
    105
    Харесвания:
    11
    Това което е казал боби напълно се потвърждава и при мен.Каишката е малко по широка, но стои много добре на ръката.Относно иконите извести ме за смс, ще пробвам и другите.Предполагам, че разхода на батерията ще бъде както е обявено около 20 дни.
    Заслужава си, аз лично съм много доволен ... :)

6. Petar Palatoff

Регистриран:
    29 Септември 2014
    Съобщения:
    105
    Харесвания:
    11
    Има функция при която когато мръднеш китката светва за малко часа, без да натискаш бутона.

7. Petar Palatoff

Регистриран:
    29 Септември 2014
    Съобщения:
    105
    Харесвания:
    11
    След първото зареждане...

Attached Files:

8. Petar Palatoff

Регистриран:
    29 Септември 2014
    Съобщения:
    105
    Харесвания:
    11
    След много игра с нея и демонстрации на приятели... е не е 40 дни като 1, но съм доволен.

9. Petar Palatoff

Регистриран:
    29 Септември 2014
    Съобщения:
    105
    Харесвания:
    11
    След второто зареждане...ще издържи 20 дни

Attached Files:

10. Dimitar Rupanov

Dimitar Rupanov Потребител

Регистриран:
    18 Юни 2014
    Съобщения:
    169
    Харесвания:
    11
    Откъде 30$, може и на лично.

Sent from my MI 3W using Tapatalk

11. VipKokata

VipKokata Потребител

Регистриран:
    28 Февруари 2014
    Съобщения:
    207
    Харесвания:
    15
    Аз за 1 ден и половина 23% батерия изхарчих, но със доста ръчкане, известия и мерене на пулс.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

12. doxr

doxr Потребител

Регистриран:
    6 Юни 2016
    Съобщения:
    31
    Харесвания:
    2
    Имал съм предните версии и ми липсваше точно часовниче (иначе с цветните бях свикнал много). Сега взех две - една за братчеда и 1 за мен. На него я подкарахме още на улицата, но моята като се прибрах и пробвах при перването ми изписа “Band is paired by other person. Ask them to unpair it and try again” ?? Погледнах в чужди форуми - има си го казуса и при нови! Но не открих работещо решение.. а и искам и тук да бъде разискано и този форум може да вземе отношение..

“Band is paired by other person. Ask them to unpair it and try again” - как се ресетва паметта на буболечката, как се отписва от акаунт, и всичко за да си работи нормално вързана към приложение.. благодаря предварително!

13. Vasil Gaidurski

Vasil Gaidurski Потребител

Регистриран:
    3 Януари 2015
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Пробвай да държиш натиснат бутона 30 секунди.

14. doxr

doxr Потребител

Регистриран:
    6 Юни 2016
    Съобщения:
    31
    Харесвания:
    2
    не става така..

15. Sharky Shark

Sharky Shark Потребител

Регистриран:
    19 Декември 2015
    Съобщения:
    16
    Харесвания:
    2
    Колега, пробвай от гугъл маркета, fix for mi band 2, синя икона с картинка с червен кръст, на коментарите виждам, че фиксва точно твоя проблем!

п. с. 24$ промоция има на гикбайин

Последно редактирано: 13 Октомври 2016
  16. doxr

doxr Потребител

Регистриран:
    6 Юни 2016
    Съобщения:
    31
    Харесвания:
    2
    МЕРСИ, ще опитам
    42.48лв...! а тук дори и в **** им търсят 70лв!

17. Petar Palatoff

Регистриран:
    29 Септември 2014
    Съобщения:
    105
    Харесвания:
    11
    Не съм сигурен дали ще помогна, но при инсталирани 10 ми банд мога да кажа следното:
    - изчисти всички свързани устройства с блутут от телефона.
    - всички устройства с блутут ги изключи или ги затвори някъде по-далеч да не излизат като сигнал на телефона.
    - преинсталирай приложението и започни на чисто.
    няма причина да не стане, ако не пробвай с гривната на батовчеда, ако стане, причината е в твойта гривна.

18. Милен Колев

Милен Колев Потребител

Регистриран:
    18 Февруари 2017
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    1
    Здравейте:)
    От няколко часа вече ползвам гривничката и засега всичко е супер.Искам да разбера дали и при вас е така: когато получа обаждане гривната вибрира,появява се иконката,но вместо името на контакта се виждат ????????????? въпросителни.Означава ли че гривната не разпознава кирилица,понеже контактите в телефона са записани именно така.Пробвах да преименувам контакт на латиница и се получи :) Та въпроса ми е знаете ли някакъв трик имената да излизат на кирилица или си е така?И още нещо - гривната дойде абсолютно без грам ток,зареди се напълно за около 1 час и 45 мин. Стори ми се бързо зареждането :)

19. sdkk

sdkk Психопадре

Регистриран:
    8 Декември 2013
    Съобщения:
    15
    Харесвания:
    3
    Здравей! И моята гривна се зарежда за около час, час и половина, но след това кара около 20 дни без зареждане, така че не се притеснявай.
    При мен при позвъняване гривната вибрира и ми показва иконка на телефонна слушалка. Въобще не ми изписва име. Това някаква настройка ли е и ако да - къде?

20. Милен Колев

Милен Колев Потребител

Регистриран:
    18 Февруари 2017
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    1
    Да,това е настройка на приложението MI Fit. В секцията Incoming Calls,после трябва да отметнеш Show contact information .

Сподели