Проблем с Viber и WhatsApp на Redmi Note 2 с 7.2.3.0(LHMCND) стабилна

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

valens1968

Потребител
31 Декември 2015
6
0
1
50
Колеги помагайте. Когато не ползвам телефона 15-20 минути Viber и WhatsApp излизат off-line и съответно не получавам известия за съобщения и повиквания и към двете приложения. Чак когато отворя в приложенията, тогава ми се получават известията за пропуснати разговори и т.н. Какви ли не настройки пробвах, не ми се получава. Някой ако знае решението на този досаден проблем моля да сподели.

tmladenov

Администратор
Staff Member
Администратор
MIUI DEV
MIUIBG-VIP
1 Октомври 2013
716
535
93
39
Варна
Колеги помагайте. Когато не ползвам телефона 15-20 минути Viber и WhatsApp излизат off-line и съответно не получавам известия за съобщения и повиквания и към двете приложения. Чак когато отворя в приложенията, тогава ми се получават известията за пропуснати разговори и т.н. Какви ли не настройки пробвах, не ми се получава. Някой ако знае решението на този досаден проблем моля да сподели.
Хиляда пъти е писано, ама с този аватар викам пак да ти повторя [emoji1]
- закл приложенията в паметта
- разреши им автостарт
- изключи икономията на батерията от Настройки Допълнителни настройки Батерия - Manage apps battery usage.
- Ако си вкл опции на програмиста (developer options), изкл оптимизирането на системната памет.
Успех!

Изпратено от Mi2S

Top Bottom