ROIDMI

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

MiroslavDimitrov

Потребител
31 Октомври 2014
20
3
3
33
Bulgaria, Sofia
Привет Колеги,

Вчера пристигна тази играчка. Bluetooth FM трансмитер и зарядно. Изработката и качеството на FM broadcast-a са повече от добри. Намерих и проложение което е на английски общо взето всичко е чудесно. Искам да попитам ако някой колега притежава такова чудо дали е успял да го ползва за hands-free в колата. Чувам през колонките че ми звънят когато вдигна звука започва да минава през нормалния говорител (слушалката).

MiroslavDimitrov

Потребител
31 Октомври 2014
20
3
3
33
Bulgaria, Sofia
Привет на всички,
Устройството не е направено да се ползва като hands free. Има втора версия която е с микрофон и има тази опция. Устройството е чудесно ще добавя и две снимки по-късно. За сега не виждам някъде да се продава втората версия. Ако се чудите поръчвайте смело.

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Харесвания: nenovskip

Sharky Shark

Потребител
19 Декември 2015
10
2
3
38
И аз го ползвам, звука му е чудесен. Има 3 версии, засега се продава само тази която ползваме ние. Другите се различават с поддръжката на качеството на аудио, подобрени характеристики спрямо смущения, и съотвено вече и микрофон за хендсфри функия, цената на нашето около 10$ е повече от добра, ще видим как ще са другите.
Приложението от тук: Releases · kkszysiu/mifm · GitHub
А ето и трите версии: 睿米官网

Последно редактирано:
Харесвания: Be6i4

plamen.genov.10

Потребител
5 Август 2014
53
1
8
Pleven, Bulgaria
www.facebook.com
На мен не ми е много ясно как работи тая джаджа. Вкарвам телефона с кабела да се зарежда ама как се свързва с радиото в колата. То трябва ли да има блутот. До сега през аукс -а си връзвах кабелно телефона и радиото в колата за да слушам онлайн радиа. Но бих се радвал да може и без кабел

Sent from my Mi 4i using Tapatalk

Sharky Shark

Потребител
19 Декември 2015
10
2
3
38
Има вграден трансмитер в него и лъчи към радиото.
Ако питаш мен си ползвай аукса и не се занимавай с глупости, аз нямам аукс и затова го ползвам.... немога да сменя и цд-то

Последно редактирано:
Харесвания: plamen.genov.10

thelastwish

Потребител
27 Юли 2014
48
4
8
26
А не срещнахте ли проблеми със запалката на колите си? Гледам, че иска някакъв по нов тип, който аз мисля че нямам и това ме спира да си го поръчам. Иначе е много добро на теория. Има и някакъв сплитер, който уж ще оправи нещата, но трябва да се дадат още толкова пари и според мен се губи смисълът.

ruil4o

Потребител
1 Февруари 2014
223
38
28
Защо, микрофонии ли прави?
Пробва ли да намалиш звука от кас'тофона, докат' говориш?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Top Bottom