ROIDMI

Дискусия в 'Аксесоари' започната от MiroslavDimitrov, 12 Май 2016.

1. MiroslavDimitrov

MiroslavDimitrov Потребител

Регистриран:
    31 Октомври 2014
    Съобщения:
    20
    Харесвания:
    3
    Привет Колеги,

Вчера пристигна тази играчка. Bluetooth FM трансмитер и зарядно. Изработката и качеството на FM broadcast-a са повече от добри. Намерих и проложение което е на английски общо взето всичко е чудесно. Искам да попитам ако някой колега притежава такова чудо дали е успял да го ползва за hands-free в колата. Чувам през колонките че ми звънят когато вдигна звука започва да минава през нормалния говорител (слушалката).

2. MiroslavDimitrov

Регистриран:
    31 Октомври 2014
    Съобщения:
    20
    Харесвания:
    3
    Привет на всички,
    Устройството не е направено да се ползва като hands free. Има втора версия която е с микрофон и има тази опция. Устройството е чудесно ще добавя и две снимки по-късно. За сега не виждам някъде да се продава втората версия. Ако се чудите поръчвайте смело.

Sent from my MI 3W using Tapatalk

nenovskip харесва това.
  3. Sharky Shark

Sharky Shark Потребител

Регистриран:
    19 Декември 2015
    Съобщения:
    16
    Харесвания:
    2
    И аз го ползвам, звука му е чудесен. Има 3 версии, засега се продава само тази която ползваме ние. Другите се различават с поддръжката на качеството на аудио, подобрени характеристики спрямо смущения, и съотвено вече и микрофон за хендсфри функия, цената на нашето около 10$ е повече от добра, ще видим как ще са другите.
    Приложението от тук: Releases · kkszysiu/mifm · GitHub
    А ето и трите версии: 睿米官网

Последно редактирано: 21 Май 2016
    Be6i4 харесва това.
  4. plamen.genov.10

plamen.genov.10 Потребител

Регистриран:
    5 Август 2014
    Съобщения:
    53
    Харесвания:
    4
    На мен не ми е много ясно как работи тая джаджа. Вкарвам телефона с кабела да се зарежда ама как се свързва с радиото в колата. То трябва ли да има блутот. До сега през аукс -а си връзвах кабелно телефона и радиото в колата за да слушам онлайн радиа. Но бих се радвал да може и без кабел

Sent from my Mi 4i using Tapatalk

5. Sharky Shark

Sharky Shark Потребител

Регистриран:
    19 Декември 2015
    Съобщения:
    16
    Харесвания:
    2
    Има вграден трансмитер в него и лъчи към радиото.
    Ако питаш мен си ползвай аукса и не се занимавай с глупости, аз нямам аукс и затова го ползвам.... немога да сменя и цд-то

Последно редактирано: 22 Май 2016
    plamen.genov.10 харесва това.
  6. thelastwish

thelastwish Потребител

Регистриран:
    27 Юли 2014
    Съобщения:
    48
    Харесвания:
    4
    А не срещнахте ли проблеми със запалката на колите си? Гледам, че иска някакъв по нов тип, който аз мисля че нямам и това ме спира да си го поръчам. Иначе е много добро на теория. Има и някакъв сплитер, който уж ще оправи нещата, но трябва да се дадат още толкова пари и според мен се губи смисълът.

7. MiroslavDimitrov

Регистриран:
    31 Октомври 2014
    Съобщения:
    20
    Харесвания:
    3
    @thelastwish Ако си от София и все още не си се сдобил ми пиши да го пробваш.
    Между другото купих и новата версия на устройството. Разговорите са просто ужас.

8. ruil4o

ruil4o Потребител

Регистриран:
    1 Февруари 2014
    Съобщения:
    229
    Харесвания:
    38
    Защо, микрофонии ли прави?
    Пробва ли да намалиш звука от кас'тофона, докат' говориш?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Сподели