WSM Project What Surprised MITU

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
След нова година BurgerZ ще продължи работата върху приложението и ще работи на V6 защото ще се тества на Ми4 според думите му.Дали ще работи и на V5 новото тулче ще трябва такива като мен за ,които все още няма V6 да пробваме.

Харесвания: felix6, krassiy and Русинов

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Сега прегледах сайта на BurgerZ ,очаквайте скоро ново приложение MIUIPro , дали ще замести това нямам идея. Остава да изчакаме и ще видим.

Харесвания: felix6

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Като гледам работите не отиват на добре и май няма да има ново тулче или поне не безплатно.Бургер си е направил нов сайт MIUI.pro с още няколко пича и там усилено се събират кинти за закупуване на устройства за ,които да се портва MIUI.Като идея не е зле ,пример има много мераклии за V6 на G2 събират кинти ,разработчиците купуват телефона и портват за него ,но има едно голямо НО...
До скоро събираха за Nexus5 ,не успяха и проекта е закрит ,междувременно Xiaomi събират бета тиим за Нексуса.
Стигам до извода ,че парите движат света ,но в тая сфера не е правилно Xiaomi не помня да искат пари за техния софтуер ,а пичовете не искат директно за порта ,но ако искаш за твоя телефон събирай да купиш и за тях такъв.
Разбирам да пуснат платени приложения бих си купил WSM или както там ще се казва защото ми върши работа ,но за порта или го правиш ,ако имаш желание или не.
Пуснах се в някакви размисли и страсти ,но предполагам схванахте мисълта ми тулче вече няма да има според прочетеното от мен.Бургер беше казал ,че му отнема много от свободното време и не си заслужава след като не печели нищо от това.

Харесвания: felix6

Русинов

Потребител
28 Септември 2013
320
213
63
40
София
proudbulgarian.com
Ами аз честнои казано се надявах някой друг да продължи проекта, ама нейсе.
А МИУИ го осраха (лично мнение!) след като махнаха варианта да прилагаш свалени теми, потребителите искат разни опции, анкети, теми с епускаха, ама те си знаят своето. СяоМи печелят най-вече от тяхната платформа за онлайн разплащания. За глобална експанзия не си дават много зор, да не кажа хич.
Освен това, в6 е свръх противен като подредба вътре(на мен поне), нищо не си е на мястото, разни ненужни тъпотии са в основното меню, а необходими трябва да ги търсиш...
Аз за себе си реших проблема, като качих АОСП ром и експоузд фреймуърк. Нагласих си го като ми е кеф и си бачка без никви грижи. Единствено ми липсва да си сменя иконите....всичко друго дето ВСМ го предлагаше като опции го има, че даже и много повече неща за персонализация.

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Иконите винаги можеш да ги смениш като сложиш друг лънчър ,пробвай Apex има доста добри теми за него на 4пда.
Иначе по въпроса ,може да ти е омръзнало MIUI защото винаги си ползвал техен телефон ,но аз като никога не съм имал и все ме влече към него.
И аз се надявах някой да доразвие тулчето ,Бургер е оставил сорса ,но явно няма вече разработчици ,които да го правят ей така за кефа.

Thunder81

Потребител
4 Декември 2013
109
31
28
Значи в крайна сметка автора на приложението не се е отказал да го развива, безплатно засега.

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Ами да се надяваме, че си прав за безплатно и лошото е, че е руснак и едва ли ще го има кракнато, ако е платено. В крайна сметка, ако е разумна цената бих го закупил. ;)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Харесвания: Thunder81

Thunder81

Потребител
4 Декември 2013
109
31
28
Аз като инсталирах mi tools телефона ми започна да се рестартира през 5 мин. Приложението ме предупреди, че не всичко ще работи, защото е за miui v5, но въпреки това тела не изпадна в bootloop както очаквах. Странното е, че въпреки несъвместимоста с моята версия на miui функциите му работиха нормално, но не можах да го ползвам заради постоянните рестарти. Никакво чистене на кеш и подобни не помогна. Явно ще се чака mi tools за v6.

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Хах да това съм го пробвал и аз, след инсталиране на митуулс изпада в безкраен рестарт.Чакаме септември да видим какво ще се случи, че доста се проточи чакането и обещанията.

Top Bottom