WSM Project What Surprised MITU

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге

WSM 2.3.4
Представям ви едно приложение ,което според мен всеки MIUI фен трябва да има на телефона си ,разработено е от BurgerZ автора на WeatherBZ.Чрез него можете да модифицирате рома си без да е нужно да компилирате/декомпилирате приложения и фреймуърк както до сега.
Как да инсталираме:
1.Инсталираме и пускаме приложението
2.Отиваме на Settings/Мanage WSM
3.Натискаме Install/Update
4.Последна стъпка рестартираме телефона
4а.След всяко обновяване на MIUI трябва отидете в Settings/Мanage WSM и натискате Install
Програмката предлага голям набор модули за сваляне онлайн ,но най важния (пак според мен) е Mi-Tools ,след инсталирането му се появява отделна иконка ,но може и през WSM да се отваря също.Модула предлага възможност за пълно персонализиране на статус бара:промяна на иконките в статус бара ,задаване на различен цвят за всяка една ,промяна на шрифта ,премахване надписите под иконките на начален екран ,превключване на следваща/предишна песен докато слушате музика със задържане бутони намаляване/увеличаване ,промяна името на оператора(не работи на Самсунг устройства),задавене на лого на оператора и множество други удобства и модификации.
прикачвам версия WSM 2.1.0 през нея се ъпдейтва до 2.1.2:
https://cloud.mail.ru/public/d54d849fc7af/pro.burgerz.wsm.manager_v215_1a0bdd.apk
Малко скриинчета на WSM:

Последно редактирано:
10 Декември 2013
46
25
18
30
Sofia, Bulgaria
Прав си.
Абсолютно задължително! Толкова време се мъчих с отделни тулчета и файлове. Когато burgerZ рилийсна това, беше един малък празник. :D
Между другото дивелъпъра има и други готини проекти като Weather BZ.

Харесвания: dingila and admin

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Има ъпдейт на WSM до версия 2.1.3 и на Mi-Tools до версия 1.7 ,ъпдейтват се през самото приложение и добавя малки фиксове.
ПС:едно от новите неща в Mi-Tools e ,че вече като зададете иконите в нотификейшън бара да са един цвят ,наистина са един цвят:

Последно редактирано:
Харесвания: dingila, krassiy and Be6i4

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Харесвания: Be6i4

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Аз не разбрах как се казва приложението точно, за да го намеря и инсталирам??
Къде ще го намираш???Темата е за него и съм дал линк в първи пост за папката ми в бокс с всички налични версии.;)

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Не ми тръгва, следвах точно указанията ти,.. и това получавам,.. рестартирах телефона и пак същото..

Аха ясно ,а как можеш така да се мъчиш с не рутнат телефон с MIUI?Слагай последната дев версия и отприщи възможностите на телефончето не се излагай.Андроид без рут е като куц-расов кон (лично мнение).

Jögo Damov

Потребител
11 Декември 2013
233
98
43
33
Sofia
miui.bg
Телефонът ми беше рутнат, когато го купих с версия 3. Преди седмица ъпдейтнах Хонгми на версия 4 и може би затова вече не е рутнат?

Последно редактирано от модератор:
Top Bottom