MIUI България добави чат канал в приложението Telegram

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

masterping

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
NEWS TEAM
MIUIBG-VIP
26 Януари 2014
1,274
617
113
40
Русе
Здравейте,от днес MIUI BULGARIA добави чат канал в telegram.Тези от вас които имат инсталирана програмата за телефон или десктоп,могат да се присъединят към групата на този адрес Telegram: Contact @mibulgaria

1568449211488.png

Последно редактирано:
Харесвания: Русинов and tmladenov
V

VipKokata

Гости
Ясно ми е какъв ще е чата, същия като този в Tapatalk бота сам си пише и споделя новини. Не знам какво му харесвате на тоя телеграм, все пак хората около мен не са и чували за това. Целия интернет гръмна за новия рутер, само тук нищо не се чува за него.

tmladenov

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUI DEV
MIUIBG-VIP
1 Октомври 2013
716
535
93
39
Варна
И ако те дразнят постоянните известия, просто ги заглуши. Не е нужно да излизаш от групата. В тази група няма ботове. Само реални хора.

Изпратено от Mi2S

Харесвания: yanku and dp4u4umi6ev

masterping

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
NEWS TEAM
MIUIBG-VIP
26 Януари 2014
1,274
617
113
40
Русе
Актуализиран е превода на телеграм до версия 3.10.0.Актуализацията както и друга важна информация,споделена медия могат да бъдат намерени в нашия чат.

TaP@taLl< M̬͕̹̮͎͇̳̬̯̥̉̈́̆̊̍̎͋͊̕̕ȉ̧͕̱͓̹͕͖̩̮̒̈́̉̃͂́̏͂̕ͅ ̡͍̻̬̦̙͙̮͚͊͌̔͊͑̅͒͗̐̔͜3̧̢̨̡̛̞̥̝͙̘̘̂̑̔̀̌̓͘̕͝w̙͖̳͙͔̫̺̘̭̯͒̓̽͋̅̿̈́̅͝͠

tmladenov

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUI DEV
MIUIBG-VIP
1 Октомври 2013
716
535
93
39
Варна
Screenshot_2017-03-15-09-49-36-525_com.hanista.mobogram.png
Да вдигна малко темата.
Имате бърз въпрос, трябва ви файл, или просто искате да полафите;
Това е мястото.

Изпратено от MI 2S

gipso

Потребител
28 Декември 2016
30
7
3
38
От които единия съм аз ..
Флашнах тела.. и вече не мога да вляза в телеграм . Не получавам смс ..
Аз съм така от месец! Едва днес успях и то с втория ми номер, като свалих Telegram Desktop Portable. Та, не се пробвай един ден. На другия свали на компютър десктоп версията и така пробвай.

Харесвания: Lucian

Dzhevelekov

Администратор
Staff Member
Администратор
2 Септември 2015
569
81
28
36
Влезте в разрешения и сложете отметки на всичко,ако имате инсталиран телеграм на друго устройство,кода за активация ще е там

Top Bottom