Gearbest - MIUIBG

Аларма и snooze

Дискусия в 'RedMi 2' започната от ipolit, 22 Декември 2015.

1. ipolit

ipolit Потребител

Регистриран:
    18 Ноември 2014
    Съобщения:
    148
    Харесвания:
    9
    Здравейте, вече няколко пъти забелязах, че нещо не е наред с алармата, като веднъж даже и ме издъни.
    Единият път се включи точно, ама аз я снуузвам и ставам на 3-тия път. Е, след като и натиснах snooza 2 пъти, повече не се включи, та се успах.
    Два други пъти вече хващам, че снуза не е 10 минути, ами 12 (нагласено си е да е 10).
    Имате ли подобни наблюдения.
    Ползвам последния глобал на Redmi2 с 1Г памет.7.0.9.0 KHJMICI и понеже го купих преди 2 седмици, не знам с предни версии как е било.

2. marianpeichinov

marianpeichinov Потребител

Регистриран:
    20 Декември 2015
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    0
    Аз нямам такъв проблем.

Sent from my 2014811 using Tapatalk

3. ipolit

ipolit Потребител

Регистриран:
    18 Ноември 2014
    Съобщения:
    148
    Харесвания:
    9
    С какъв ром си? На мен не ми се случва всеки път, даже всъщност е изключение, но пък веднъж като го е направило, не може да имаш вяра на алармата. От тая сутрин съм с аларми на 2 телефона да следя за разминаване.

4. ipolit

ipolit Потребител

Регистриран:
    18 Ноември 2014
    Съобщения:
    148
    Харесвания:
    9
    Май го разбрах какво е. Snooz-a отлага звъненето от момента на натискане на Snooz-бутона със зададеното време. Другите ми телефони не са така, а си броят всеки 10 минути от времето на началото на алармата. И аз като го цъкна 2 пъти с по една минута закъснение - ето ги откъде излизат двете минути.
    А дето не съм я чувал, може да е трудното ми събуждане. От една седмица карам с 2 телефона и освен разминаването между двата, няма проблеми със звъненето.

Сподели