[MI2/S] Преминаване към един системен дял

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

tmladenov

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUI DEV
MIUIBG-VIP
1 Октомври 2013
716
535
93
40
Варна
И какъв е проблема, когато пробваш да сложиш нашия ром?

Изпратено от Mi2S

Харесвания: vlado

tmladenov

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
MIUI DEV
MIUIBG-VIP
1 Октомври 2013
716
535
93
40
Варна
Или сваляш ром за друг модел или не успява да се свали напълно. Тази грешка обикновено е от там.

Изпратено от Mi2S

Харесвания: vlado

Hrisro Ketev

Потребител
18 Февруари 2015
9
0
1
43
Костинброд
точно това гледах и аз сега големината на файла който съм сложил в телефона е 388мб,а пише че трябва да е 388,5. сега го свалям на ново и ще пробвам пак

KupoB

Потребител
9 Февруари 2014
30
1
3
Варна
При мен си е станало от самосебе си с актуализациите ОТА.
Объркал съм се, не са обединени и не може вече да се ъпдейтне (с 6.5.12 съм). Опитах да сваля на 5.11.20, но TWRP-то не вижда sdcard-а.

PatriotR

Потребител
29 Януари 2014
47
11
8
50
Здравйте колеги, предполагам темата е доста стара за вас и не актуална но аз все още
си ъпдеътвам Mi2s-kata (не че го ползвам, но така да поддървам форма ) , колкото и да е стар
модела е добре работещ телефон.

Пробвах да обединя двата дяла като флашнах 5.11.19/20 два пъти, в резултат системниите
дялове се обединиха но дата-та не и се затри. Пробвах по горното ръководство но нещо
MiPhone20151028.rar , не може да се инсталира правилно, и не може
да ми разпознае телефона когато е във фастбоот режим.

Искам да попитам колегата tmladenov (доколкото виждам още ползва телефонеца) , може ли да
флашна последния Xiaomi Mi 2/2S Latest Developer Version Fastboot , в момента е 6.10.27 със MIUI Rom Flashing Tool ?

И още ако стане мача, след това трябва ли да слагамTWRP рикавърипреди преди да инсталирам мулти рома
(на който съм фен) да речем последния 6.10.27 или то се съдържа в рома и ще се флашвне с него.

Мерси на отзовалите се.

П.С. Оправих се, първоначално MiPhone20151028.rar не се инсталира на ПС със Windows 10-ka, но сега прбвах на друг ПС с Windows 7, и се получи, флашнах китайския девелоперски ром през фастбоот , систем и дата дяловете се обединиха , после TWRP пак през фастбоот и сега съм с поледния седмичен ром 6.10.27 на ващия ром.
всичко е ток и жици !!

Последно редактирано:
Top Bottom