Gearbest - MIUIBG

LeTV Le1 X600 - някой някакво мнение, впечатление?

Дискусия в 'Други марки' започната от genkata, 27 Ноември 2015.

1. genkata

genkata Потребител

Регистриран:
    17 Септември 2014
    Съобщения:
    10
    Харесвания:
    3
    Привет на всички :)
    След като няколко дена се чудех от къде да си взема Ми3 случайно попаднах на този телефон -

Изгледах една камара ревюта и всички се сцепват да го хвалят, а и като му погледна спецификациите явно има защо. Изглежда наистина качествена изработката и на бенчмарк тестовете дава доста добри резултати.
    Интересно ми е обаче дали някой от форума има или си е играл с такъв телефон или просто да изкаже мнение? Също ми е любопитно дали на такъв телефон ще може да се сложи Miui, защото операционната система не ми изглежда особено приятна?

2. cReativeYZZY

cReativeYZZY Потребител

Регистриран:
    20 Януари 2016
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Привет,
    Аз съм със модела x500 на тази марка и работи много добре, с добри параметри е и много хубава сглобка с този алуминий. Единственото дразнещо е, че на андроида има няколко китайски приложения. Но като цяло телефона е много добър. x500 е по новия от x600.
    Поздрави.

3. genkata

genkata Потребител

Регистриран:
    17 Септември 2014
    Съобщения:
    10
    Харесвания:
    3
    Благодаря ти за отговора!
    В крайна сметка си взех Ми4, тъй като изпадна на доста добра цена, но следващият телефон смятам да е LeTV, освен ако от Xiaomi не изкарат нещо космическо на приемлива цена :)
    А можеш ли да ми кажеш батерията как се представя? По ревютата за х600 имаше различни мнения, но повечето я хвалеха.
    Поздрави

Сподели