LeTV Le1 X600 - някой някакво мнение, впечатление?

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

genkata

Потребител
17 Септември 2014
10
3
3
35
Привет на всички :)
След като няколко дена се чудех от къде да си взема Ми3 случайно попаднах на този телефон -
Изгледах една камара ревюта и всички се сцепват да го хвалят, а и като му погледна спецификациите явно има защо. Изглежда наистина качествена изработката и на бенчмарк тестовете дава доста добри резултати.
Интересно ми е обаче дали някой от форума има или си е играл с такъв телефон или просто да изкаже мнение? Също ми е любопитно дали на такъв телефон ще може да се сложи Miui, защото операционната система не ми изглежда особено приятна?

cReativeYZZY

Потребител
20 Януари 2016
1
0
1
24
Привет,
Аз съм със модела x500 на тази марка и работи много добре, с добри параметри е и много хубава сглобка с този алуминий. Единственото дразнещо е, че на андроида има няколко китайски приложения. Но като цяло телефона е много добър. x500 е по новия от x600.
Поздрави.

genkata

Потребител
17 Септември 2014
10
3
3
35
Благодаря ти за отговора!
В крайна сметка си взех Ми4, тъй като изпадна на доста добра цена, но следващият телефон смятам да е LeTV, освен ако от Xiaomi не изкарат нещо космическо на приемлива цена :)
А можеш ли да ми кажеш батерията как се представя? По ревютата за х600 имаше различни мнения, но повечето я хвалеха.
Поздрави

Top Bottom