Проблем при свързване на redmi note 2 към компютър с XP

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
9 Ноември 2015
1
0
1
38
Здравейте, имам следния проблем - при свързване на тел-на ми redmi note 2 с usb към компютъра (който е с XP) не ми се появява като устройство, т.е. отчита, че се ползва usb, но не може да види самия телефон, свалях какви ли не драйвери, но не става, откъде и какво точно да сваля, мерси.

vanko1

Потребител
19 Януари 2015
48
1
8
Включи usb debuging. Ако не се вижда опцията - настройки>всичко за телефона> версия на miui и натискаш седем пъти, след което в настройки> още мисля, че беше опции за програмиста и сложи отметка на usb debuging.

Stefan Rizvanov

Потребител
19 Ноември 2015
43
3
8
67
При мен е същото.Чекнах отметката за която говори колегата по горе, но няма резултат няма.Мисля,че трябва да се пипне още нещо в телефона.
Помагайте!

dengbg

Потребител
30 Октомври 2014
46
4
8
66
При мен е същото.Чекнах отметката за която говори колегата по горе, но няма резултат няма.Мисля,че трябва да се пипне още нещо в телефона.
Помагайте!
В телефона не се пипа повече, проблемът е в компютъра. С коя версия на WINDOWS си?

Stefan Rizvanov

Потребител
19 Ноември 2015
43
3
8
67
С 7 -ца.След като работеше добре не съм пипал РС, а само тел. Дивайс мениджъра казва,че е спрял устройството/тела/ тъй като съобщава за грешка 43 и на иконата на непознато устройство/тел./ има удивителен знак /съобщението беше нещо такова/
Извинявам се за несистематизираните обяснения,надявам се да си разбрал.

dengbg

Потребител
30 Октомври 2014
46
4
8
66
С 7 -ца.След като работеше добре не съм пипал РС, а само тел. Дивайс мениджъра казва,че е спрял устройството/тела/ тъй като съобщава за грешка 43 и на иконата на непознато устройство/тел./ има удивителен знак /съобщението беше нещо такова/
Сега пробвах и на WIN7 - без USB опциите пак работи. Този фал кога се получи?

dengbg

Потребител
30 Октомври 2014
46
4
8
66
Писах ти на пощата тук.

Top Bottom