MIUI ROM 5.10.15/16

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
Status
Затворена за нови отговори.

KOI_25

Потребител
24 Август 2014
22
0
1
60
Козлодуй
На Mi2S как да го инсталирам?
Аз свалям на десктопа , после прехвърлям на МИ2С , влизам в режим рекавъри и инсталирам. После ребут на последната система и е готов.Поне такива са инструкциите :)

boykostoy

Потребител
7 Март 2014
1
0
1
52
Инсталирах Xiaomi Redmi (Hongmi)1 MTK WCDMA |MIUI V7 / KK - 4.4 на моя Redmi 1.Доста съм разочарован.Доста време бях с Xiaomi Redmi 1 wcdma stabile 26.0.0 Мисля че беше V5.
Мога ли да се върна към нея?
Ще стане ли с ъпдейтъра ?
И от къде да я сваля,защото от линковете от предишните версии не мога да се ориентирам.

karakoleto

Потребител
26 Октомври 2014
77
4
8
39

masterping

Администратор
Staff Member
Администратор
Модератор
NEWS TEAM
MIUIBG-VIP
26 Януари 2014
1,274
617
113
42
Русе

fugazi

Потребител
MIUIBG-VIP
22 Декември 2013
606
119
43
40
Инсталирах Xiaomi Redmi (Hongmi)1 MTK WCDMA |MIUI V7 / KK - 4.4 на моя Redmi 1.Доста съм разочарован.Доста време бях с Xiaomi Redmi 1 wcdma stabile 26.0.0 Мисля че беше V5.
Мога ли да се върна към нея?
Ще стане ли с ъпдейтъра ?
И от къде да я сваля,защото от линковете от предишните версии не мога да се ориентирам.
Няма да стане през ъпдейтъра, трябва с флаштуулс да инсталираш стар ром и после през ъпдейтъра, който искаш. Специално на редми 1 е малко тъпо организиран режима за флаштуулс, включва се кабела от компа в телефона без батерия и след 1,2,3 секунди се слага батерията за да остане в този режим, иначе ги сменя постоянно и не можеш нищо да флашнеш.

Xiaomi Hongmi WCDMA - unbrick 5.0.zip - Google Диск

en.miui.com/thread-18485-1-1.html

Последно редактирано:

milstan

Потребител
MIUIBG-VIP
10 Септември 2014
319
40
28
Имам един въпрос към знаещите. В менюто на батерията (гледам в Mi4C) има подменю "Оптимизиране работата на системата". Там има две възможности - скриване и показване на системните анимации. Какви са тези "системни анимации" и за какво служат. Такова е менюто и в Redmi2. Обаче на Mi4 там си е просто "производителен" и "балансиран" режим. Това новото меню същата работа ли върши, еквивалетно ли е на старите режими?
Като спра "анимациите" телефонът става по производителен, показва повече точки в antutu. Обаче това за сметка на облекчаване на работата му ли е (поради спиране на разни процеси) или на хардуерно ускорение? При спрени анимации по-малко ток ли харчи, защото в "Производителен" режим в другите телефони захранването знаем, че се стопява по-бързо.
Какво точно се променя при старите режими "Производителен" и "Балансиран", и какво се променя при новите "Спиране и пускане на анимациите" ?
П.П. На Mi4 даже като пусна AntuTu ме пита дали искам да мина в "Производителен" режим.

Последно редактирано:

papu4ara

Потребител
MIUIBG-VIP
5 Септември 2015
37
5
8
38
Междувременно :)

Android 6.0 Marshmallow will be supported on the following Xiaomi devices:

Mi 4
Mi 4i
Mi Note
Mi Note Pro
Redmi Note 2
Redmi 2 Prime
Redmi 2

The second batch of Xiaomi smartphones to receive Android 6.0 include Redmi Note (2014) and the Redmi 1S.

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

papu4ara

Потребител
MIUIBG-VIP
5 Септември 2015
37
5
8
38
Харесвания: dude

oberon75

Потребител
7 Май 2014
46
15
8
38
Имам един въпрос към знаещите. В менюто на батерията (гледам в Mi4C) има подменю "Оптимизиране работата на системата". Там има две възможности - скриване и показване на системните анимации. Какви са тези "системни анимации" и за какво служат. Такова е менюто и в Redmi2. Обаче на Mi4 там си е просто "производителен" и "балансиран" режим. Това новото меню същата работа ли върши, еквивалетно ли е на старите режими?
Като спра "анимациите" телефонът става по производителен, показва повече точки в antutu. Обаче това за сметка на облекчаване на работата му ли е (поради спиране на разни процеси) или на хардуерно ускорение? При спрени анимации по-малко ток ли харчи, защото в "Производителен" режим в другите телефони захранването знаем, че се стопява по-бързо.
Какво точно се променя при старите режими "Производителен" и "Балансиран", и какво се променя при новите "Спиране и пускане на анимациите" ?
П.П. На Mi4 даже като пусна AntuTu ме пита дали искам да мина в "Производителен" режим.
На Ми4 също го има в Настройки > Допълнителни настройки> Батерия. С този ром съм, Xiaomi Mi4.

milstan

Потребител
MIUIBG-VIP
10 Септември 2014
319
40
28
Аз съм още с v.6, но ако вършат едно и също нещо, защо трябва да се казва "изкл./вкл. на системните анимации" ? Обаче Antutu изобщо не ме пита за превключване на режими - на Mi4C и Redmi2, и си мисля, че това върши друга работа.

Status
Затворена за нови отговори.
Top Bottom