Xiaomi Mi Note Global ROM - проблем

Дискусия в 'Mi Note / Mi Note Pro / Mi Note 2' започната от Nikochim, 2 Септември 2015.

1. Nikochim

Nikochim Потребител

Регистриран:
    20 Август 2014
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Здравейте, днес реших да сменя на моя Ноут китайския ром с Global , с идеята Google Play да работи нормално. Ром-а е с инсталирани приложения на Гуугъл, но за съжаление не работят. Като цъкна на плей стор-а просто спира. Някаква идея как да се оправя с този проблем?
    Благодаря предварително.

2. Nikochim

Nikochim Потребител

Регистриран:
    20 Август 2014
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Привет,
    реших проблема, като премахнах всички инсталирани приложения на Гуугъл и ги качих наново чрез Google Installer, който свалих от официалния форум.

Поздрави

3. мирослав александров

мирослав александров Miroone

Регистриран:
    26 Март 2015
    Съобщения:
    26
    Харесвания:
    0
    Здравейте, искам да питам, как си инсталирате рома на телефона, че аз пробвах ама не ми се получава?

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

4. Венцислав Стаменов

Венцислав Стаменов Потребител

Регистриран:
    28 Юли 2014
    Съобщения:
    63
    Харесвания:
    14
    Колега,според знаещите модела е със заключен bootloader и не може директно през updater да се сложи multilanguage rom.Сложи си рековъри от темата за седмичен ъпдейт.Описано е перфектно.Или си сложи twrp.Става елементарно и си решаваш всички проблеми.Безсмислено е да повтаряме едно и също в различни теми.

5. мирослав александров

мирослав александров Miroone

Регистриран:
    26 Март 2015
    Съобщения:
    26
    Харесвания:
    0
    ясно, ама може ли упътване как да си сложа АДБ рековъри, или TWRP без да имам уиндоус, а телефона е без рут или суперюзър?

6. Венцислав Стаменов

Венцислав Стаменов Потребител

Регистриран:
    28 Юли 2014
    Съобщения:
    63
    Харесвания:
    14
    Без руут не става от телефона.Търси някой познат с windows и си инсталирай twrp или mi рековъри.

Сподели