Multi-language ROM for Xiaomi Mi Note Pro

Дискусия в 'Mi Note / Mi Note Pro / Mi Note 2' започната от Jögo Damov, 12 Юни 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови отговори.
  1. Jögo Damov

Jögo Damov Потребител

Регистриран:
    11 Декември 2013
    Съобщения:
    234
    Харесвания:
    98
    Момчета,

Купих си Ми Ноут Про, но искам да си сменя РОМ-а да е мулти езиков. Намерих такъв тук , но ми казват че трябва да го инсталирам през TWRP_RECOVERY файл, който свалих. Не знам как да го подкарам този файл. Успявам да стигна до фаст буута и дотам. Не знам как да подължа. Някой има ли идея какво да направя, за да подкарам този ром?

2. Jögo Damov

Jögo Damov Потребител

Регистриран:
    11 Декември 2013
    Съобщения:
    234
    Харесвания:
    98
    Оправих се, дори си качих дев рома през TWRP.. Гледам сте много активни във форума.. :)) Успех

3. мирослав александров

мирослав александров Miroone

Регистриран:
    26 Март 2015
    Съобщения:
    26
    Харесвания:
    0
    Здравейте, мога ли да Ви запитам от къде си закупихте Ми Ноте про и общи впечатления? Четох че доста прегрявал -истина ли е ?
    Блгодаря предварително!

4. Jögo Damov

Jögo Damov Потребител

Регистриран:
    11 Декември 2013
    Съобщения:
    234
    Харесвания:
    98
    Здрасти! Да, телефонът загрява доста, особено на моменти. Това се дължи най вече на процесора му, Снапдрагън810 и допълнително на не добрите софтуерни подобрения и ъпдейти, които вместо да понамалят загряването го увеличават още повече. Аз се замислям дали да не си продам моя телефон и остана със по старият си.

Закупих го от ****.com, през техния офис в Барселона.

Имах много добри впечатления от първите три седмици. С последните два ъпдейта на рома, телефонът започна да слагва и загрява, което е просто немислимо. Хардуерно е топ мост девайс, но Xiaomi девелопърите го унищожават с недобър софтуерна поддръжка. Там е цялата драма. За сравнение, айфонът на Apple са хардуерно саби, но софтуерните ъпдейти всъшност правят телефона произведителен. При Ми Ноут Про аз виждам точно обратното. За мое голямо съжаление.

Последно редактирано: 18 Юли 2015
  5. мирослав александров

Регистриран:
    26 Март 2015
    Съобщения:
    26
    Харесвания:
    0
    благодаря за отговорът, че телефона колкптп и да е китайски не е много евтин. Аз съм в Англия. Чудех се между Meizu ili xiaomi. Явно ще е първото.

6. Jögo Damov

Jögo Damov Потребител

Регистриран:
    11 Декември 2013
    Съобщения:
    234
    Харесвания:
    98
    Аз също се чудех между Мейзу или Xiaomi и имах възможност да сезапозная с flyme os на Мейзу също. Въобще не ми хареса, затова си взех Ноута и все още не съжалявам. Само ме е яд на Xiaomi , че не си подобряват софтуера на такава хубава машина. Ти кой Мейзу телефон искаш да си взимаш?

7. мирослав александров

Регистриран:
    26 Март 2015
    Съобщения:
    26
    Харесвания:
    0
    Аз си мисля за Мейзу МХ 4 ПРО или за новия 5.

Статус на темата:
Затворена за нови отговори.

Сподели