[Lockscreen] 百变MiOS преведен на Английски и Български

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
28 Септември 2013
320
213
63
40
София
proudbulgarian.com
Локскрийна беше на Китайски, преведох го на Английски, тези дни и на Български ;)
Има доста настройки за показваните неща. Можете да ги местите, завъртатае, избирате шрифт и цвят и т.н.
Анимирано време, взима данни от вградената апликация за времето. Незнам дали ще работи с друга, не съм пробвал.

Ето го на моя телефон:

Можете да го свалите тук: СВАЛИ

Русинов

Потребител
28 Септември 2013
320
213
63
40
София
proudbulgarian.com

danivd

Потребител
8 Януари 2014
297
36
28
46
здр тази става ли за ред ми ,че нещо не мога да е инстална

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Ами не, но явно има от време на време проблем с ДОКСа. В момента си бачкат, а и не е за първи път да се случва....
Не ти ,а колегата дето и от другата тема не може да изтегли.Иначе при мен няма проблем дръпнах ги и ги качих на друго място за да са доволни всички. ;)

Харесвания: Русинов

Русинов

Потребител
28 Септември 2013
320
213
63
40
София
proudbulgarian.com
Нещо не мога да го инсталирам на моя ноут това чудо.Как го инсталирате вие?
Отваряш ТЕМИ-ЛОКАЛНИ после МЕНЮ и избираш ИМПОРТ ОТ SD КАРТАТА. Не съм сигурен дали е точно така написано на БГ :)

Alexandar Avramov

Потребител
10 Юни 2014
56
7
8
29
Varna, Bulgaria
При мен пък уж тръгва да го инсталира, изчезва екрана с инсталиране и нищо не се случва, не се появява нова тема. Като отворя файл мениджъра, файла липсва....

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk

Русинов

Потребител
28 Септември 2013
320
213
63
40
София
proudbulgarian.com
При мен пък уж тръгва да го инсталира, изчезва екрана с инсталиране и нищо не се случва, не се появява нова тема. Като отворя файл мениджъра, файла липсва....

Виж в ТЕМИ - КОМПОМЕМТИ -ЛОКСКРИИН - ЛОКАЛНИ, а не в ТЕМИ -ЛОКАЛНИ

Харесвания: Alexandar Avramov

Alexandar Avramov

Потребител
10 Юни 2014
56
7
8
29
Varna, Bulgaria
Колега, Русино, това което казваш в приложението теми ли да го търся или някъде другаде, защото в приложението теми не виждам "компоненти"

Русинов

Потребител
28 Септември 2013
320
213
63
40
София
proudbulgarian.com
Колега, Русино, това което казваш в приложението теми ли да го търся или някъде другаде, защото в приложението теми не виждам "компоненти"

Да, в ТЕМИ приложвнието.
THEMES - CATEGORY (третия таб) - EDIT THEME (бутона долу) - LOCKS STYLE - LOCAL(третия таб).

Alexandar Avramov

Потребител
10 Юни 2014
56
7
8
29
Varna, Bulgaria
Благодаря ти, Русинов, но сега имам друг проблем "Тази тема не е изтеглена от официалния магазин" :(

Alexandar Avramov

Потребител
10 Юни 2014
56
7
8
29
Varna, Bulgaria
Wsm и Mitools ти трябват. Иначе само теми от маркета можеш да инсталираш
Ясно благодаря ти, Колега. Само че имам проблем с файловете на wsm-a, различни версии теглих и все "грешка при анализа "...

Последно редактирано:
Top Bottom