mi note root

Дискусия в 'Mi Note / Mi Note Pro / Mi Note 2' започната от dusi, 11 Април 2015.

1. dusi

dusi Потребител

Регистриран:
    26 Януари 2015
    Съобщения:
    9
    Харесвания:
    0
    Здравейте,
    Прочетох ревюто на колегата Kokosoft, (което допълнително ме убеди и помогна да зема решението да вляза в Xiaomi клуба)
    В момента чакам доставката на Xiaomi Mi Note Dual Sim 64 GB.
    Открих тази тема относно root на модела.
    http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=90707&page=1&extra=#pid1998204
    По разбираеми причини не мога да изпробвам метода, но се надявам до седмица и това да се случи.
    Дано темата да е от полза. ;)

Edit:
    Линк към файла
    http://search.data.bg/ready/e14f9b4aef78b7450416d372807d9bc7

Последно редактирано: 12 Април 2015
  2. Jögo Damov

Jögo Damov Потребител

Регистриран:
    11 Декември 2013
    Съобщения:
    234
    Харесвания:
    98
    Аз имам Note Pro и се опитах да го руутна, ама се омаза. Накрая се оказа, че в Permissions може да дадеш руут привилегия на дадени апликации, които се нуждаят от такава. Това става само с дев ром, стейбъла няма руут опция.

Последно редактирано: 26 Юли 2015
  3. Thunder81

Thunder81 Потребител

Регистриран:
    4 Декември 2013
    Съобщения:
    109
    Харесвания:
    31
    Тъй като този: MIUI ROM 5.8.6 | MIUI България - Official site for Bulgaria мултиезиков стабилен ром ( 6.6.5.0-KXECNCF ) за MI NOTE не може да се рутне по нито един от методите предоставени тук: Mi Note,Mi Note Pro_Xiaomi MIUI Official Forum ( лично изпробвани от мен всичките ), открих метод, чрез, който все пак може да се дадат руут права на телефона с този ром. Теглите от тук: Get iRoot|FREE One Click Android root tool|iRoot Official|Formerly Vroot приложението iroot, инсталирате го на компютъра и го стартирате. Свързвате телефона с USB кабела и изчаквате да ви открие телефона. От там нататък е много лесно, самата програма ви подсказва какво да направите. Метода е изпробван на MI NOTE и работи без никакви проблеми! За други модели на Xiaomi не знам дали става, ще трябва да пробвате.

Attached Files:

Последно редактирано: 12 Август 2015
    papu4ara харесва това.

Сподели