MIUI за RevoPad MS760

Дискусия в 'Други марки' започната от Христо, 6 Декември 2014.

1. Христо

Христо musster

Регистриран:
    10 Октомври 2014
    Съобщения:
    119
    Харесвания:
    40
    Здравейте! Преди няколко дни купих RevoPad MS760 за коледен подарък на дъщерята. Възможно ли е да му инсталирам MIUI и как да разбера кой rom е подходящ за него? Линк към характеристиките на таблета: http://revopad.com/tablets/revopad-ms760.html

П.С. Наясно съм, че гаранцията ще отпадне.

2. MMIEl

MMIEl Гости

Имам таблет със същият процесор. Търсил съм доста и мисля че няма МИУИ за тоя процесор.

3. musster3

musster3 Потребител

Регистриран:
    18 Октомври 2014
    Съобщения:
    40
    Харесвания:
    15
    Аз от три дни търся и нищо. Нещо друго базирано на kitkat дали няма?

Изпратено от моят tapatalk Redmi 1SW

4. MMIEl

MMIEl Гости

Киткат има за тоя процесор, но не знам точно за твоя таблет дали ще намериш. На едното дете таблета е Cube U18GT4 с такъв процесор. Много зле беше с 4.2. Постоянно забивания. Два-три пъти се ресетна сам и един път направо си умря. Оплаках се на китайците и те ми пратиха киткат ром. Сега се държи по добре, но имайки в предвид предишните проблеми съм супер недоволен от хардуера. Чакам го да умре, че да купя нещо свястно.
    Дано да нямаш моите проблеми. Добре е че си го взел от тук и е с гаранция. :)
    Има голям шанс да не тръгне ако го префлашнеш с ром който не е за модела. Ясно е че за ревопад няма да намериш ром. Сигурно е някакъв пре-брандиран китайски таблет за който ще има ром, но трябва да си абсолютно сигурен, защото шанса да го убиеш е голям.

5. Христо

Христо musster

Регистриран:
    10 Октомври 2014
    Съобщения:
    119
    Харесвания:
    40
    Така като го гледам е този китаец http://www.sinocomtech.com/detail/product64.html
    Обаче под тази марка никъде не продават, явно произвеждат само за различни партньори от цял свят под различни имена. Ясно е, че ще видя зор докато му намеря читав rom.

6. musster3

musster3 Потребител

Регистриран:
    18 Октомври 2014
    Съобщения:
    40
    Харесвания:
    15
    Ето какво ми показва CPU-Z [​IMG][​IMG] Интересното в случая е, че е рутнат така си дойде.

Изпратено от моят tapatalk Redmi 1SW

7. MMIEl

MMIEl Гости

За тоя борд (gs702a) излизат разни ромове, но май не видях киткат. Все пак си е рисковано. Ако не ти прави проблеми ползвай го така. Едно нещо като работи не се бута. :)

Христо харесва това.
  8. Христо

Христо musster

Регистриран:
    10 Октомври 2014
    Съобщения:
    119
    Харесвания:
    40
    Дойде време да се преинсталира. Таблета тотално заби. Остана си включен на началното лого и до там. Пробвах да го изключа чрез задържане на бутона, уви не ще. Успявам да го изключа единствено когато е включен в зарядното или към компютър чрез USB. Успях да му влезна в рекавъри менюто чрез комбинация от по няколко натискания на бутона за включване и бутона за усилване, направих му wipe all user data and factory resset. Никакъв ефект пак така си седи на началното лого REVO. Не ми се занимава да им го връщам, да давам пари за куриери и т.н. Ще му сложат пак същия ром, който има проблем с бг менюто ( забива когато е на български) на английски си работи добре. Та ако има възможност моля за някакъв rom за този таблет и упътване как да го флашна.

9. MMIEl

MMIEl Гости

Разгледай тая тема. Ромът е custom cyanogenmod, а пробвалите го казват че е най-добрият за тоя борд (gs702a). Не съм го пробвал и незнам дали няма да си брикнеш таблета. Но ако наистина е неизползваем ...
    Има няколко изброени таблета (предимно Ainol), сравни им характеристиките с твоя и ако съвпадат действай. Успех.

Христо харесва това.
  10. Rosen Stoev

Rosen Stoev Потребител

Регистриран:
    15 Март 2015
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Аз за съжаление също се набутах , но нейсе !!!!
    като забие на началното лого натискаш бутона за вкл. и този за усилаане на звука светне ли REVO червеното пускаш вкл. за 1 сек. и помпиш +++++ докато се появи едно меню чистиш кеша и пускаш системни настройки ! оправя се ама си е боклучав.
    моя си се саморазпадна сега го лепнах с капчица и работи обаче ...... ако намериш начин да го моднеш пиши !
    а в сервиза точно това правят ! момичетата са любезни но................. аз моя от 15,09,2014 съм го носил 3 пъти !!!!

Сподели