Проблем с приложението Viber или е от телефона ?!

• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.

jabalinda

Потребител
13 Юли 2014
11
1
3
Sofia
Става въпрос за Viber. Наложи ми се да си деинсталирам приложението и след като го инсталирах от маркета или не получавам код, или когато го получа и въведа ми изписва че нямам никакви контакти във Viber! Въпросът ми е, дали това е от телефона или от приложението?! Не знам защо ми показва, че нямам никакви контакти при положение, че преди да го деинталирам всичко си беше ОК! :( Четох в маркета, че и други хора имат проблеми с получаването на въпросния код....но не мога да си обясня, защо когато след няколко преинсталирания получа кода (по някаква случайност) ми изписва, че нямам нито един контакт...Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?!

M

MMIEl

Гости
Не си написал с кой ром си. При мен с мулти ром-а: Оптимизация - Разрешения - Управление на разрешенията - Приложения - Viber - Намираш в дългият списък от права, които иска - Контакти и му разрешаваш

Emil Filew

Потребител
Staff Member
29 Юни 2014
322
79
28
44
Veliko Tarnovo, Bulgaria
filart.alle.bg
Дай на Viber "вярвам на това приложение", после чекни и автостарт, рестартирай. Код аз получавам само от "обаждане". Отдавна не ми изпращат чрез смс код, не знам защо. После след активацията и рестарта, иди в менюто за акаунти и синхронизиране, там намери Viber, и му пусни синхронизирането. Би трябвало да тръгне всичко.

mariya

Потребител
9 Февруари 2015
1
0
1
22
Plovdiv, Bulgaria
Здравейте, понеже много ми цепеше и деинсталирах вайбър и след това като го инсталирах и сега не ми доставя съобщенията, които ми пращат мои приятели. В настройките на вайбър всичко е активирано, но на приятелите ми не им показва, че съм на линия и когато ми пишат не го получавам. Когато влезна в самото приложение тогава ми идват съобщенията. Помощ!!! :(:(

dp4u4umi6ev

Модератор
Staff Member
Модератор
28 Септември 2013
674
346
63
41
Плевен д'ге
Здравейте, понеже много ми цепеше и деинсталирах вайбър и след това като го инсталирах и сега не ми доставя съобщенията, които ми пращат мои приятели. В настройките на вайбър всичко е активирано, но на приятелите ми не им показва, че съм на линия и когато ми пишат не го получавам. Когато влезна в самото приложение тогава ми идват съобщенията. Помощ!!! :(:(
И телефона е?
Ако е с MIUI ,трябва от настройки/приложения намираш Viber/разрешения и му задаваш автоматично да стартира със системата ,след това влизаш във Viber излизаш с хоум бутона да остане пуснат и задържаш хоум бутона да ти покаже пуснатите приложения ,плъзгаш иконката на приложението надолу да се появи едно катинарче.След всичките манипулации вече не трябва да имаш проблеми.

3 Октомври 2014
5
0
1
38
Здравейте. :)
Аз имам следния проблем: След като инсталирах "Viber", приложението си работеше безотказно. При второто използване на Viber-a, камерата сякаш умря! :( Провеждането на видеоразговори е невъзможно. При опит да се направи видеоразговор, всеки път се появява съобщение от сорта на.. "Viber cannot initialize camera" или нещо подобно. Някой от вас сблъсквал ли се е с този проблем, и как бих могъл да се справя с него?
Телефона е Xiaomi RedMi Note :)

M

MMIEl

Гости
Проблем с камерата не съм имал на 1S, но този проблем с нотификациите го влачих няколко месеца. Преди няколко дни правих wipe на телефона и след като възстанових бекъпа и о, чудо, вайбъра заработи както трябва. Това, което предложи @dp4u4umi6ev не свърши работа при мен, дори бях дал, че "вярвам на приложението" за да не се ограничава от МИУИ и пак греда. Успех.

Vanq

Потребител
10 Март 2015
1
0
1
29
Текущ статус:
Защо немога да изпращам и получавам снимки по viber и немога да виждам снимката на отстещния човек както и той моята???????✂️

kaloyan

Потребител
7 Април 2015
1
0
1
33
Sofia, Bulgaria
Здравеите искам да попитам зао получавам 6 цифрен код а дори не мога да го въведа не мога даползвам така вайбър

minutko

Потребител
8 Февруари 2018
1
0
1
30
На мен ми се случи веднъж ,оправи се като инсталирах стара версия на Вайбър и след това си сложих върху нея последната.
Как така сложихте стара и после нова версия? При мен няма такава опция?

Top Bottom